2014 Sausio 13

eTAKSI programėlė iPhone telefonams per pusdienį tapo populiariausia Apple Store parduotuvėje Lietuvoje

veidas.lt


Ne vieną apdovanojimą už inovacijas pelniusi paslauga eTAKSI ir toliau keičia vartotojų įpročius bei sparčiai plečiasi. Beveik prieš metus pristatyta pirmoji Lietuvoje mobili taksi iškvietimo programėlė eTAKSI jau pasiekiama ir iPhone vartotojams. Iki šiol tokia paslauga galėjo naudotis tik Android ir Windows Phone operacinių sistemų vartotojai, o iš viso eTAKSI paslaugomis jau pasinaudojo virš 100 tūkstančių gyventojų.

eTAKSI programėlei atsiradus Apple Store programėlių parduotuvėje, vos per pusdienį, ji pakilo į Lietuvos nemokamų programėlių sarašo pirmą vietą, aplenkusi tokias programėles kaip Facebook, Skype, Instagram ir kt.
Pasak sprendimo autorių, tai patogus, greitas ir svarbiausia – nieko nekainuojantis būdas išsikviesti taksi. Pagrindinis programėlės privalumas – taksi iškvietimui tereikia kelių mygtukų paspaudimų ir skirtingai nei skambinant, yra visiškai nemokama. Klientui programėlės pagalba kviečiant taksi nereikės telefono ragelyje klausyti įvairių melodijų, kol operatorė ieškos taksi, nes eTAKSI sistema automatiškai parinks arčiausiai esantį vairuotoją ir perduos jam užsakymą. Priešingai nei skambinant, klientams nereikia įsiminti ir rinkti daug skirtingų taksi bendrovių numerių, kol užsakymas bus priimtas. Programėlės naudotojai savo telefono ekrane gali matyti preliminarią mokėtiną sumą ir orientacinį maršrutą, pasirinkti norimus vežėjus pagal kainą ar kitus kriterijus. iPhone ir Android vartotojams pristatoma visiškai nauja galimybė – taksi automobilio atvykimo stebėjimas žemėlapyje realiu laiku. Įsėdęs į taksi automobilį keleivis taip pat gali stebėti, kokiu maršrutu vairuotojas veža jį į kelionės tikslą bei palyginti su iš anksto paskaičiuotu, rekomenduojamu maršrutu. Kelionės metu, ar jai pasibaigus, yra galimybė programėlėje įvertinti vairuotoją bei palikti savo atsiliepimą. „Tikimės, kad šios ir kitos naujovės įdiegtos mobiliojoje eTAKSI programėlėje patiks vartotojams bei ženkliai prisidės prie taksi paslaugų kokybės gerinimo“ – sako vienas iš eTAKSI mobiliosios programėlės kūrėjų Andrius Norkaitis.
eTAKSI paslaugomis galima naudotis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevežyje. Šiuo metu eTAKSI sistema jau naudojasi virš šimto tūkstančių Lietuvos gyventojų, o paslaugos prieinamos programėlių iPhone, Android, Windows Phone vartotojams, svetainės etaksi.lt lankytojams bei siunčiant SMS žinutę numeriu 863344553.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...