2012 Spalio 31

Išjungus analoginę televiziją, tūkstančiai gyventojų suskubo diegti skaitmeninę TV

veidas.lt


Pasitvirtino ekspertų prognozės, kad nemaža analoginę antžeminę televiziją žiūrėjusių šalies gyventojų dalis prie skaitmeninės televizijos pereis tik tuomet, kai jų televizoriai nieko neberodys.

Bendrovės RAIT spalio 11-27 dienomis atlikto tyrimo duomenimis, analoginės antžeminės televizijos išjungimo išvakarėse apie 12 proc. šalies gyventojų, maždaug 140 tūkstančių šeimų, dar nebuvo pasirūpinę skaitmenine televizija.

Nuo liepos iki spalio pabaigos sparčiausiai skaitmeninę televiziją diegėsi kaimo vietovių gyventojai. Tiesa, būtent šiose vietovėse iki spalio pabaigos buvo likę daugiausiai šeimų, negalinčių matyti skaitmeninės televizijos, – net 18 procentų.

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO pirmosiomis dienomis po analoginės antžeminės televizijos išjungimo sulaukė pusantro karto didesnio klientų skambučių srauto. Į klientų aptarnavimo skyrius kreipėsi du kartus daugiau klientų.

Skambinusieji prieš pat išjungiant analoginę antžeminę TV ir iškart po to dažniausiai jau buvo apsisprendę dėl televizijos paslaugų įsigijimo. Didelė jų dalis skambino ne konsultuotis dėl skaitmeninės televizijos, o norėdami užsisakyti paslaugą.

Klientams netenka ilgai laukti eilėse klientų aptarnavimo skyriuose, operatyviai aptarnaujami ir skambinantieji telefonu. Metui, kai klientai aktyviau domėsis ir užsisakys TEO televizijos paslaugas, buvo pasirengta iš anksto: sutelktos didesnės klientus aptarnaujančių specialistų pajėgos, taip pat įsigyta reikiamos įrangos.

Šiuo metu užsisakantiesiems televizijos GALA paslaugoms teikti reikiama įranga pristatoma per keletą dienų. Jei prireikia specialistų pagalbos, šios paslaugos dažniausiai būtų įdiegiamos per savaitę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...