2014 Gegužės 15

Įsikuriantiems Panevėžio LEZ – visas paslaugų paketas

veidas.lt


Užsienio investuotojų gausa ir skandinaviška verslo etika garsėjantis Panevėžys laukia verslininkų ne tik iš Šiaurės Europos šalių, bet ir iš Lietuvos. Naujasis Panevėžio laisvosios ekonominės zonos (LEZ) operatorius „Ogmios“ grupė nusprendusiems įsikurti LEZ pasiūlys visą paslaugų paketą.
Laisvosios ekonominės zonos teritorijoje yra aštuoni 0,3–12 hektarų ploto sklypai su visa infrastruktūra: asfaltuotu privažiavimu, vandentiekiu ir kanalizacija, elektros linija (7000 kW), vidaus keliais, apšvietimu bei dujotiekiu.
Naujasis Panevėžio LEZ operatorius „Ogmios“ grupė turi dviejų dešimtmečių patirtį statybų versle, yra plėtojusi ne vieną statybų projektą. „Ogmios“ grupė statė gamybos ir logistikos pastatus tokioms kompanijoms, kaip „Avon Cosmetics“, „DHL Lietuva“, „Humana People to People“ ir kitoms.
Įsikuriantiems Panevėžio LEZ bus galima rinktis ir pastato pagal poreikį (angl. “build-to-suit”) paslaugą. Skaičiuojama, kad laikotarpis nuo sklypo išrinkimo iki gamybai ar logistikai eksploatuoti tinkamo pastato turėtų būti apie 10–12 mėnesių.
Be to, įsikūrusiems Panevėžio LEZ taikomos mokesčių lengvatos: investuojantys daugiau nei 1 mln. eurų (apie 3,45 mln. lt) pirmuosius šešerius metus bus atleisti nuo pelno mokesčio, o kitus dešimt metų pelno mokestis bus 50 proc. mažesnis, taip pat nebus taikomas nekilnojamojo turto ir dividendų mokestis.
Daugiau informacijos apie Panevėžio laisvąją ekonominę zoną galima rasti interneto svetainėje ~www.pfez.lt~.
Projektas „Panevėžio pramonės parko rinkodara“ finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Sanglaudos fondas). Projekto tikslas – didinti Panevėžio pramonės parko žinomumą ir sudaryti galimybes pritraukti aukštos kokybės vietos ir užsienio investicijų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Joris Joris rašo:

    Puslapyje http://www.pfez.lt iš tiesų radau reikiamos info.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...