2010 Gruodžio 15

“iPod” muša rekordus

veidas.lt

Kasmet populiarėjančio prekinio ženklo “Apple” kompiuterių ir grotuvų pardavimai metų pabaigoje ženkliai išauga. Remiantis pasauline “Apple” statistika, pernai kalėdinį ketvirtį parduota beveik 21 milijonas “iPod” grotuvų. Tai yra du kartus daugiau nei per eilinį kalendorinį ketvirtį.

Pirkėjų aktyvumas išauga ir Baltijos šalyse. Kompanijos “Apple” atstovų duomenimis, per trejus paskutinius metus gruodžio mėnesį parduodamų “Apple” kompiuterių skaičius lenkia spalio mėnesio pardavimus nuo 35 iki 48 procentų. 2009-ųjų gruodžio mėnesį parduota 850 kompiuterių, kai tuo tarpu spalio mėnesio pardavimai buvo 550 vienetų. O štai šį gruodį prognozuojama parduoti 1900 kompiuterių, ir tai 37 procentais viršytų spalio mėnesio pardavimus.

Jaunimo pamėgtų įvairių modelių “Apple” mp3 grotuvų “iPod” paskutinį metų ketvirtį įprastai parduodama per 5000 vienetų, tai yra beveik du kartus daugiau nei prieš tai buvusį ketvirtį. Vertinant praėjusių ir šių metų pardavimus, vien tik šio kalėdinio mėnesio “iPod” planuojamas pardavimas – net apie 3000 vienetų.

Išaugo ir šių grotuvų rinkos dalis Baltijos šalyse – 2009 metais ji buvo apie 9 proc., o jau 2010 metais kas penktas mp3 grotuvas yra “iPod”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...