2012 Balandžio 05

Įkvėpimo paslaptys – naujame žurnalo „MAGic“ numeryje

veidas.lt


Šią savaitę pasirodo antrasis mados ir stiliaus žurnalo „MAGic“ numeris. Pagrindinė numerio tema – įkvėpimas – pristatoma skirtingais aspektais: įžvalgomis žurnale dalinasi psichologai, verslininkai bei menininkai, įkvėpimas savaip interpretuojamas mados fotosesijose, kurtose kartu su žymiais žmonėmis bei Lietuvos nacionaline filharmonija. Žurnalą „MAGic“ leidžia mados ir stiliaus centras „Europa“.

„Antrojo leidinio numerio tema ne veltui pasirinktas įkvėpimas, – sako mados ir stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Juk ką bedarytume – kurtume, dirbtume, rengtumės naujai dienai – visur ieškome įkvėpimo, kuris padėtų sėkmingai siekti savo tikslų.“

Žurnale „MAGic“ savo įkvėpimo paslaptimis su skaitytojais dalinasi įvairių sričių atstovai: dizainerė Eglė Žiemytė, Nacionalinės filharmonijos direktorė Rūta Prūsevičienė, psichoterapeutas Olegas Lapinas, „Sportland“ direktorius Vladas Korsakovas, „Vapiano“ restoranų Baltijos šalyse ir Suomijoje vadovas Gertas Kerde ir kitų, mados bei stiliaus centre „Europa“ įsikūrusių, parduotuvių vadovai. Žurnale įkvėpimas matomas keliais aspektais: nagrinėjami ir gražūs, mus įkvepiantys daiktai, ir specifinis muzikos skambesys, ir kvapai bei jų poveikis, ir visų taip mėgstamo kavos gėrimo paslaptys. Spalvingose foto sesijose žymūs Lietuvos žmonės – Jurga Lago, Rolandas Vilkončius, Petras Geniušas, Liudas Mikalauskas, Daiva Bakutienė ir kiti – atskleidžia, kas jiems yra įkvepianti bei elegantiška apranga.

Žurnalo kūrėjų teigimu, nemokamai platinamas „MAGic“ orientuojasi į smalsų, kūrybingą, išsilavinusį skaitytoją, kuriam svarbus jo įvaizdis. Pirmasis žurnalo numeris pasirodė 2011 m. lapkritį.

Mados ir stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT Asset Management A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 9 kavinės ir restoranai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...