2013 Balandžio 23

IKEA Vilniuje siūlys ir pirkinių, ir pramogų

veidas.lt


Aiškėja vis daugiau detalių, susijusių su pirmosios Baltijos šalyse IKEA parduotuvės Vilniuje atidarymu, kuris planuojamas jau po kelių mėnesių.
Šiuo metu sklype netoli Vilniaus tarptautinio oro uosto vyksta intensyvūs darbai, taip pat toliau tęsiama personalo atranka (iš viso bus sukurta apie du šimtus darbo vietų). IKEA atstovai Lietuvoje patvirtina, kad didžiausio pasaulyje baldų gamintojo ir mažmenininko parduotuvė pirkėjus žada pakviesti rugpjūčio pabaigoje.
Vienintelė IKEA parduotuvė Baltijos šalyje bus įspūdingo dydžio – 26 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Pagrindinį parduotuvės asortimentą sudarys įvairaus stiliaus ir kainų lygio baldai bei interjero aksesuarai, taip pat bus prekiaujama specializuotais virtuvės reikmenimis, šviestuvais, tekstilės gaminiais, namų dekoravimo prekėmis, veiks ir augalų skyrius.
Kaip skelbia IKEA, pirkėjai bus pakviesti apsilankyti švediškos virtuvės restorane, galės įsigyti švediškų maisto produktų. Žadama pasirūpinti ir pirkėjų vaikais: kaip įprasta Švedijoje, IKEA parduotuvėje bus įrengtas vaikų kambarys, kuriame mažieji, kol suaugusieji dairysis pirkinių, galės žaisti.
Tiesa, kol kas neaišku, ar IKEA prekių Lietuvoje bus galima įsigyti ir internetu, be to, kaip skirsis prekių kainos Lietuvoje ir Lenkijoje esančiose parduotuvėse, kuriose lietuviai lig šiol mėgo apsipirkti.
Įmonės „Zumi“, pagal lietuvių užsakymus vežančios prekes iš IKEA parduotuvės Lenkijoje į Lietuvą, atstovas Erikas Misevičius mano, kad Lietuvoje kainos bus labai panašios arba netgi šiek tiek mažesnės. Todėl jis įsitikinęs, kad pirkti lenkiškoje IKEA parduotuvėje lietuviams nebebus prasmės, tuo labiau kad ten užsakytų prekių pristatymo reikia laukti maždaug savaitę.
Šiuo metu Lietuvoje prekių iš IKEA Lenkijoje transportavimo verslu verčiasi keturios įmonės. E.Misevičiaus nuomone, atidarius parduotuvę Lietuvoje jos bus priverstos keisti verslo kryptį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Ooooo Ooooo rašo:

    Gerai,labai laukiu,siaip jau galvojau is Anglijos parsivezt ko reiktu,bet mstau nebereiks


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...