2012 Balandžio 12

IBM PureSystems sprendimai – žingsnis į naują kompiuterinių sistemų erą

veidas.lt

Informacinių technologijų korporacija IBM pristatė naujos kartos IBM PureSystems sprendimus, kurie leis įmonių IT padaliniams sumažinti informacinių sistemų eksploatavimo kaštus 45 proc., IT energijos sąnaudas – 43 proc., o informacinės sistemos priežiūros laiko sąnaudas – beveik 100 proc.

Tokį šuolį informacinių sistemų evoliucijoje IBM pavyko pasieti glaudžiai į vieną visumą integravus visas šiuolaikinei serverių sistemai būtinas dalis – duomenų saugyklas, procesorius, programinę įrangą, tinklaveikos bei internetinės kompiuterijos modulius.

IBM ekspertų teigimu, naujojo tipo serverių sistemos dėl itin paprasto diegimo ir naudojimo bei ekonomiškumo greitai taps dominuojančiomis kompiuterinėmis sistemomis verslo įmonėse ir kitose organizacijose.

Viena svarbiausių ir stipriai darbą su informacine sistema palengvinančių naujųjų IBM PureSystems sprendimų ypatybių, IBM atstovų teigimu, yra pirmą kartą serveriuose įdiegti daugelį informacinės sistemos valdymo procesų automatizuojantys ekspertinės programinės įrangos paketai. Šie programinės įrangos paketai atstoja daugelio IT specialistų, inžinierių, programinės įrangos kūrėjų ir ekspertų informacinių sistemų valdymo žinias bei įgūdžius ir tarsi perkelia juos tiesiai į techninę įrangą. Ekspertinės programinės įrangos paketai leidžia automatizuoti sistemos konfigūravimo, palaikymo ir atnaujinimo procesus bei neeikvoti sistemos resursų bei IT specialistų laiko paprastoms, tačiau apie 70 proc. visų organizacijos IT skyriaus išlaidų lemiančioms operacijoms.

IBM PureSystems produktai taip pat yra visiškai paruošti dirbti internetinės arba debesų kompiuterijos aplinkoje. Pasak IBM ekspertų, parengti naudojimui privatų įmonės ar organizacijos „debesį“ su PureSystems užtrunka vos keletą minučių. Be to, PureSystems sprendimuose integruota patogi vartotojo sąsajos programinė įranga, leidžianti internetinės kompiuterijos aplinka lengvai ir be ypatingos IT specialistų pagalbos naudotis visų įmonės padalinių darbuotojams. Su PureSystems paprastą internetinės kompiuterijos programėlę pagal savo poreikius greitai susimodeliuoti bei ja naudotis gali ir ypatingų specifinių IT žinių neturintis įmonės darbuotojas.

Į naujųjų PureSystems sprendimų vystymą IBM investavo rekordinę dviejų milijardų dolerių sumą, o žinios šių technologijų sukūrimui buvo kaupiaumos per dešimtmečius IBM bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.

Daugiau informacijos apie IBM – www.ibm.com ir www.ibm.com/lt/.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...