2011 Birželio 09

I. Staškevičius investuos į Lietuvos bendroves

veidas.lt

BFL

Vienas “Vilniaus prekybos” ir “NDX energijos” akcininkų Ignas Staškevičius, įsteigęs naują įmonę, planuoja pirkti kitų Lietuvos bendrovių akcijų.

“Aš esu vienintelis steigėjas, čia mano sprendimas, aš esu vienintelis akcininkas. Aš planuoju, kad ateityje šitą bendrovę panaudosiu vertybinių popierių įsigijimui, ta prasme – kitų bendrovių akcijų įsigijimui, būtent lietuviškų bendrovių”, – naujienų portalui vz.lt sakė I. Staškevičius. Anot jo, naujų Lietuvos įmonių akcijų galėtų įsigyti ne jis vienas, o su dabartiniais verslo partneriais, tačiau teigia, kad būtų perkami tik nedideli akcijų paketai.

Pasak vieno “VP grupės” savininkų, gali būti, kad per įsteigtą bendrovę jis valdys ir akcijas, kurios dabar asmeniškai yra jo nuosavybėje: “Aš dabar esu daugelio bendrovių akcininkas, ateityje planuoju šiek tiek mažinti savo tiesiogiai valdomų akcijų paketą kaip fizinio asmens ir pasinaudoti būtent tam tikslui įsteigtų bendrovių paslaugomis”.

I. Staškevičius įsteigė įmonę “Kalpa”, kuriai ir vadovauja. Nauja įmonė, kurios įstatinis kapitalas siekia 10 tūkst. litų, įsikūrė Vilniuje, Ozo gatvėje, kur veikia prekybos ir pramogų centras “Akropolis”, kitos “VP grupės” įmonės.

I.Staškevičius valdo 2 proc.”Vilniaus prekybos” ir 1,86 proc. “NDXenergijos” akcijų, dirba “VP grupės” valdyboje.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...