2012 Lapkričio 19

Į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių šiandienos žvaigždžių – Lana Del Rey

veidas.lt


Į Vilnių pirmą kartą atvyks viena ryškiausių šiandienos žvaigždžių, žaibišku greičiu visą pasaulį stipriu ir savitu vokalu užkariavusi amerikietė Lana Del Rey. Metų moteris, išskirtinio balso savininkė ir hitų „Video Games“, „Blue Velvet“, „Blue Jeans“, „Born to Die“ atlikėja savo koncertą surengs birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.
„Mes norime ir siekiame į Lietuvą pakviesti ir atvežti naujausias, ryškiausias ir kokybiškiausią muziką kuriančias žvaigždes. Todėl labai džiaugiamės, jog apie metus laiko trukusios derybos su Lanos Del Rey agentais baigėsi sėkmingai ir jau vasaros pradžioje šį išskirtinį talentą, atliekantį stilingą muziką, išvysime Vilniuje“, – sako koncertą Lietuvoje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.
Lanos Del Rey koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje įtrauktas į pasaulines atlikėjos gastroles „Born to Die“, kurių metu ji pristato to paties pavadinimo milžiniškos sėkmės susilaukusį savo albumą. 2012 metų sausį išleistas albumas jau parduotas daugiau kaip 2,8 mln. kopijų tiražu ir vadinamas vienu sėkmingiausių šių metu albumu.
Pseudonimu Lana Del Rey (tikrasis vardas Elizabeth Grant) pasivadinusi atlikėja dėl savo išskirtinės dainavimo manieros neretai vadinama šių laikų Nancy Sinatra, o jos unikalus vokalas, sakoma, primena legendinės Marilyn Monroe balsą.
Lana Del Rey išgarsėjo 2011 metais visame pasaulyje pristačiusi hitu tapusią dainą „Video Games“. Per savo, kol kas dar neilgą, bet stulbinančiai sėkmingą, karjerą Lana Del Rey jau spėjo susižerti ne vieną svarų apdovanojimą, o tik ką praūžusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose triumfavo „Geriausios alternatyvios atlikėjos“ kategorijoje. Matyt, ne veltui muzikos kritikai ir muzikinė spauda negaili jai ditirambų ir ją įvardina, kaip šviežią oro gurkšnį monotonišku tapusiame muzikos pasaulyje.
Lanos Del Rey arkliukas – ne tik vokalas, savita dainavimo maniera, bet ir išskirtinė išvaizda. 2012 metų pradžioje mergina pasirašė kontraktą su viena garsiausių pasaulio modelių agentūrų „Next Model Management“ ir tapo garsaus drabužių tinklo „H&M” bei prabangaus sportinio automobilio „Jaguar F-Type“ reklamos veidu. Be to, šių metų rugsėjo pradžioje vykusiuose iškilminguose populiariausio pasaulyje vyrams skirto žurnalo „GQ“ apdovanojimuose Lana Del Rey buvo išrinkta „Metų moterimi“.
Prekyba bilietais į Lanos Del Rey koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidės lapkričio 21 d., trečiadienį, 10 val. Bilietus, kurių kaina nuo 99 litų, bus galima įsigyti visose „Tiketos“ bilietų pardavimo kasose ir internetu www.tiketa.lt.
Į Lanos Del Rey 2013 metų koncertinį turą jau yra įtraukti pasirodymai Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kt. Įdomu tai, kad pradėjus prekybą bilietais į atlikėjos koncertą Paryžiuje, visi bilietai į jį buvo išpirkti vos per 1 minutę ir 30 sekundžių.
Debiutinis Lanos Del Rey hitas „Video Games“: http://www.youtube.com/watch?v=cE6wxDqdOV0
Drabužių tinklo „H&M” pristatytas Lanos Del Rey kūrinys „Blue Velvet“: http://www.youtube.com/watch?v=HLEA3bc-3p0
Lanos Del Rey hitas „Born to Die“: http://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g
Lanos Del Rey koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...