2010 Spalio 29

Vėlinės

Į kapines – viešuoju transportu

veidas.lt

Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienomis, š. m. spalio 30 d. – lapkričio 1 d. policija stiprina patruliavimą ir siūlo, esant galimybei, į kapines vykti viešuoju transportu, kuris švenčių dienomis bus gausus ir prieinamas.

Užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą organizuojamas sustiprintas patruliavimas prie kapinių, pasitelkiant teritorinės policijos įstaigos ir policijos komisariatų padalinių pareigūnus, policijos rėmėjus. Šalia kapinių bus numatyti aplinkkeliai bei transporto priemonių stovėjimo vietos šalia kapinių.

Viešosios policijos pareigūnai patruliuos prie kapinių, teiks visokeriopą pagalbą vykstantiesiems pagerbti mirusiuosius. Policija reguliuos transporto ir pėsčiųjų eismą vadovaujantis laikinaisiais kelio ženklais, stebės transporto priemonių srautus į automobiliams stovėti skirtas vietas, pagelbės privažiuoti prie kapinių, informuos apie eismo sąlygų ypatumus.

Esant būtinumui pagerinti transporto priemonių pralaidumą magistraliniuose keliuose, pareigūnai kreipsis į magistralinius kelius prižiūrinčias organizacijas, prašys apriboti atliekamus kelio darbus ir atlaisvinti važiuojamąją dalį. Informaciją apie apsisaugojimą nuo vagysčių iš būsto ir automobilių bus viešinama policijos įstaigų internetinėse svetainėse ir vietinėje žiniasklaidoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...