2011 Kovo 15

Verslas

Į Japonijos rinką – baldų gamintojai

veidas.lt

Lietuvos baldininkai svarsto, ką galėtų pasiūlyti nuo gamtos kataklizmų nukentėjusiems japonams.

“Lietuvos rytas” rašo, kad Lietuvos medienos pardavėjai atsargiai užsimena, kad įvykiai Japonijoje jiems gali virsti papildomais užsakymais.

“Mes į šią šalį vežame rastinius namus. Kai prasidės atstatymas, mūsų veikla ten gali suaktyvėti”, – sakė “Jūrės medžio” generalinis direktorius Donatas Veinšreideris.

Pernai įmonė Japonijai pardavė dešimtį tokių namų, kurių vieno kaina svyruoja nuo 40 iki 150 tūkst. litų.

Atsargiai apie ateitį kalba ir lazerius Japonijos rinkai gaminanti Vilniaus “Altechna”.

“Dar sunku pasakyti, kas bus toliau. Vietovės, kur įsikūrę mūsų partneriai, nukentėjo nesmarkiai, bet didžiausios bėdos laukia dėl stabdomų atominių elektrinių. Jos elektrą tiekė didelei šalies daliai. Todėl neaišku, kaip toliau veiks tos įmonės, kurios naudoja mūsų produkciją”, – tvirtino “Altechnos” vadybininkas Dainius Balkauskas.

Nežinia dėl ateities jaudina ir japoniškų automobilių platintojus Lietuvoje, nes “Toyota”, “Honda”, “Nissan” ir “Subaru” sustabdė savo gamyklas, kurios tiekę detales mašinų surinkėjams visame pasaulyje.

“Apie padėtį žinome tik iš žiniasklaidos. Tos žinios kelia nerimą. Oficialių naujienų apie automobilių tiekimą dar neturime, matyt, viskas dar tikslinama”, – sakė “Mototojos” pardavimų vadovas Gintaras Sudaras.

“Subaru” atstovybė Lietuvoje kol kas tikina, kad automobilių nepritrūks.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...