2011 Birželio 16

I. Degutienė nelinkusi keisti A. Salamakino

veidas.lt

BFL

Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę nustebino pastarosiomis dienomis kai kurių politikų ir žiniasklaidos priemonių skleidžiami tikrovės neatitinkantys pranešimai, esą ji yra linkusi keisti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną kitu asmeniu šiose pareigose.

“Noriu aiškiai pasakyti: palaikau Algimanto Salamakino principingas nuostatas vadovaujant Seimo Etikos ir procedūrų komisijai ir sprendžiant Seimo narių neetiško elgesio klausimus. Prisipažinsiu, kad mane nemaloniai nustebino pastarosiomis dienomis kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pasirodę tikrovės neatitinkantys pranešimai, esą aš esu linkusi keisti Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką kitu Seimo nariu”, – sakė I. Degutienė.

Praėjusią savaitę surengtame Seimo Pirmininkės pasitarime su frakcijų seniūnais buvo pristatyta esama padėtis, kai, sumažėjus Socialdemokratų partijos frakcijai ir padidėjus mišrios Seimo narių grupės gretoms, Seimo frakcijoms nustatytos vadovavimo kvotos nebeatitinka realaus frakcijų dydžio. Todėl susitikime buvo pasiūlyta Seimo Socialdemokratų partijos frakcijai ir mišriai Seimo narių grupei susitarti dėl galimų pasikeitimų komitetų ir komisijų vadovybėje, kad pasikeitusi situacija atitiktų nustatytas kvotas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...