2010 Birželio 10

LSAS

Į būsimų studentų klausimus atsakinės konsultantai

veidas.lt

Nuo birželio 14 dienos jau trečius metus Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) specialiai parengta konsultantų komanda konsultuos būsimus studentus apie studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Visą mėnesį konsultantų klausti bus galima telefonais, internetu bei užsukus į LSAS biurą.

Priėmimo į aukštąsias mokyklas laikotarpiu abiturientams svarbiausiais klausimais tampa studijų krepšelio skirstymo tvarka, konkursinės eilės sudarymas, paskolų išdavimo tvarkos bei palūkanos, rotacijos, ištęstinių ir nuolatinių studijų skirtumai, gyvenimo sąlygos bendrabučiuose, socialinės garantijos ir daugybė kitų.

“Stojant į aukštąsias mokyklas svarbu nepasimesti tarp gražių ir daug žadančių aukštųjų mokyklų reklamų, svarbu gauti tikslingą ir reikiamą informaciją, leidžiančią teisingai pasirinkti studijas. Aukštąją mokyklą abiturientai turėtų rinktis pagal tai, kokios kokybės studijas ji siūlo ir tai, kokias ateities perspektyvas tos studijos užtikrins”, – sako LSAS vadovas Arūnas Mark.

Visą rūpimą informaciją, bendradarbiaudama su aukštųjų mokyklų studentais ir atsakingais asmenimis priėmimo komisijose, birželio 14 – liepos 16 dienomis suteiks LSAS suburta ir specialiai apmokyta konsultantų komanda, su kuria bus galima susisiekti telefono numeriais 8 606 14 000, (85) 231 30 30,”skype” kanalu “lsaskonsultantai”, el.paštu konsultantai@lsas.lt bei užsukus į LSAS biurą (Geležinio vilko g. 12, Vilnius). LSAS taip pat kviečia sekti naujienas apie susitikimus su konsultantais gyvai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...