2012 Rugsėjo 22

HTC ir „Microsoft“ pristato pirmuosius bendrus telefonus su „Windows“ OS

veidas.lt


Pasaulinė mobiliųjų inovacijų lyderė HTC ir korporacija „Microsoft“ pristatė pirmuosius bendrus „Windows“ telefonus „8X“ ir „8S“. Šie išmanieji telefonai parduodami su naująja „Windows Phone 8” operacine sistema, pasižymi išskirtiniu dizainu, garsu, kurį užtikrina „Beats Audio™“ technologija, ir aukštos kokybės vaizdo kamera.

„HTC išmaniųjų telefonų „Windows Phone 8X“ ir „8S“ sąjunga su mūsų prekės ženklu yra didelis žingsnis abejoms kompanijoms. Kartu savo klientams siūlome išties unikalų produktą. Tikiuosi, kad tai – didelis žingsnis ilgalaikės partnerystės link“, – sakė kompanijos „Microsoft“ vadovas Steve‘as Ballmeris.

„Sukurti naujuosius telefonus mus įkvėpė unikalios operacijos sistemos „Windows Phone 8” galimybės. Ši operacinė sistema yra viena pirmaujančių mobiliųjų ekosistemų, kuri yra pajėgi konkuruoti su bet kuria išmaniųjų telefonų platforma“, – pažymėjo HTC vadovas Peteris Chou.

Vieninteliai telefonai su „Live Tiles“ vartotoja sąsaja, „Windows Phone“ pasižymi puikiu valdymu, bei novatoriškumu. HTC, kurdama „Windows Phone 8X“ ir „8S“ modelių dizainą, stengėsi į vieną visumą sulieti virtualias ir fizikines jo savybes bei perteikti „Live Tiles“ technologijos privalumus. Todėl „8X“ ir „8S“ pasižymi išskirtine forma, yra ypatingai ploni ir patogūs laikyti.

Spalva yra svarbus „Windows Phone“ komponentas, todėl naujieji HTC modeliai pristatomi su drąsių bei sofistikuotų spalvų paviršiais, prie kurių puikiai derina matinis apipavidalinimas. „Windows Phone 8X” galima rinktis iš Kalifornijos mėlynos, grafitinės juodos, ugninės raudonos ir citrininės geltonos spalvų. Tuo tarpu „Windows Phone 8S” paviršiai yra domino, šventinės raudonos, Atlanto mėlynos ir aukštumų pilkumos spalvų.

Pirmą kartą HTC pristato 2,1 MP, f/2,0 apertūros, 88 laipsnių itin plataus apžvalgos kampo priekinę kamerą, leidžiančią vienu metu kokybiškai užfiksuoti 4 ir daugiau žmonių. Taip pat ji turi 1080 p raiškos filmavimo galimybę. Tuo tarpu galinė naujųjų telefonų kamera montuojama su 8 MO CMOS sensoriumi bei specialiu pašvietimu, leidžiančiu daryti kokybiškesnes nuotraukas esant prastam apšvietimui. Į kamerą sumontuotas 28 mm lęšis, kurio apertūra – f/2,0. Kameros dangtelis leidžia greitai ir spontaniškai fiksuoti vaizdus net ir tuo atveju, kai telefonas yra užrakintas.

Naujuosiuose telefonuose montuojama išskirtinė „Beats Audio“ garso technologija, leidžiančia klausytis autentiško, studijos kokybę atitinkančio garso. „Windows Phone 8X” pasižymi ir unikaliu garso stiprintuvu bei kolonėlėmis, pagerinančiomis garso signalą, nesvarbu ką bedarytumėte – klausytumėtės muzikos, žaistumėte žaidimus ar žiūrėtumėte video.

„Windows Phone 8X” pasižymi raiškiu 4,3 colių HD rezoliucijos super LCD 2 ekranu, kurį nuo subraižymų apsaugo itin lengvas „Gorilla Glass 2”stiklas. Tuo tarpu optinis laminavimas sumažina atspindžius ir leidžia kokybiškai matyti kiekvieną detalę. Tuo tarpu „Windows Phone 8S” pasižymi 4 colių raiškiu super LCD ekranu, leidžiančiu itin raiškiai matyti „Live Tiles“ ikonėles, žinutes, nuotraukas ar pan., bei „Gorilla Glass“ apsauginiu stiklu.

Naujųjų „Windows Phone 8X“ ir „8S“ savininkai galės klausytis mėgstamos muzikos, žiūrėti filmus, nuotraukas ir pan. Tuo tarpu „Windows Phone Store“ ir „Xbox Live“ leis apsirūpinti žaidimais ir kitomis pramogomis, kad jų netrūktų ilgos kelionės metu ar pan.

„Windows Phone 8X“ ir „8S“ parduotuvėse pasirodys lapkričio mėnesį. Europoje juo prekiaus „Orange“, „O2”, MTS, „Three UK“, „T-Mobile“, „Avea“ ir „Vodafone Turkcell“ operatoriai.  Kol kas šio telefono kaina Europoje yra neaiški.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. enable enable rašo:

    I have agreed this website is very nice and very useful information here https://enablecookieswindows10.com then you have seen the more useful web browser


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...