2010 Kovo 23

Surašymas

Vyks gyventojų surašymo repeticija

veidas.lt

Paskutinėmis kovo dienomis Lietuvoje prasidės bandomasis gyventojų ir būstų surašymas. Tai įžanga į 2011-aisiais vyksiantį visuotinį surašymą, rengiamą kas dešimt metų. Bandomajame surašyme dalyvaus apie 6500 gyventojų iš sostinės Antakalnio seniūnijos, po 500 iš Vilniaus rajono Dūkštų ir Trakų rajono Onuškio seniūnijų.

Statistikos departamento gyventojų surašymo poskyrio vyriausioji specialistė Rūta Balandienė paaiškino, kad surašymo repeticija vyks dviem etapais. Per pirmąsias dvi savaites bus išbandyta elektroninio surašymo sistema, o kitas dvi savaites gyventojus lankys surašinėtojai. Departamento Informacinių technologijų skyriaus vedėja Violeta Šalnienė sakė, kad gyventojų savarankiškai internetu pateiktus atsakymus automatiškai tikrins programinė įranga. Atsakymai, surašyti į išspausdintus lapus, bus skenuojami.

Kaip visada per surašymą bus renkami duomenys apie tai, kiek yra vyrų ir moterų, koks jų amžius, išsilavinimas, profesija, pragyvenimo šaltinis, užimtumas, profesija, tautybė, tikyba, būsta. Apdoroti bandomojo surašymo duomenys bus skelbiami vasaros gale.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...