2011 Gruodžio 06

Gruodį – dviejų prekybos centrų varžytynės

veidas.lt


Gruodžio 12 d. bus mėginama dar kartą iš varžytynių parduoti liūdnai pagarsėjusius “Vilniaus vartus” ir kitą bankrutuojančios įmonės „Fashion Gates“ turtą.

Įmonių bankroto valdymo departamento duomenimis, bus siūloma įsigyti ne tik “Vilniaus vartų” statinius, bet ir 15-oje šio prekybos centro prabangių parduotuvių tebesančius ir vitrinose tebekabančius prabangius rūbus, aksesuarus, avalynę, kvepalus ir kt.
Iš viso už „Ranga Group“ priklausančios įmonės „Fashion Gates“ turtą, kurį yra areštavęs bankas “Citadelė”, ketvirtą kartą rengiamose varžytynėse tikimasi gauti apie 3,6 mln. Lt. Beje, ši suma yra net 40 proc. mažesnė nei trečiose varžytynėse pageidauta 6 mln. Lt suma, kurios nepanoro mokėti nė vienas pirkėjas.
Priminsime, kad 2004-aisiais pradėtas projektas “Vilniaus vartai” atsiėjo apie 160 mln. Lt ir turėjo tapti vienu prabangiausių ir pelningiausių projektų Lietuvoje. Tačiau tapo vienu gėdingiausių – 2010-ųjų vasarį “Fashion Gates” veikla buvo sustabdyta, o kovą bankrutuojančios įmonės turtą areštavo bankas “Citadelė”, nuo to laiko vis nesėkmingai bandantis varžytynėse parduoti įmonės turtą.
Taip pat gruodį bankroto administratoriai mėgins atsikratyti ir kito ilgai bankrutuojančio prekybos centro – “Gedimino 9″, kuris aukcione už 70 mln. Lt kainą bus pardavinėjamas gruodžio 19-ąją. Priminsime, kad pirmose šio prekybos centro varžytynėse 2010 m. spalį pradinė jo pardavimo kaina siekė 125 mln. Lt, lapkritį kaina buvo nurėžta iki 107 mln. Lt, tačiau pirkėjų neatsirado. Trečią kartą aptariamą centrą mėginta parduoti už tokią pat kainą kaip ir šį sykį – 70 mln. Lt, tačiau irgi nesėkmingai.
Tiesa, “Gedimino 9” nuo “Vilniaus vartų” gerokai skiriasi: ne tik kaina, bet ir tuo, kad centre “Gedimino 9″ vis dar veikia nemažai parduotuvių. Beje, pernai prekybos centras neteko vieno pagrindinių nuomininkų „Marks & Spencer”, o ir šiemet šis centras toliau krinta į bedugnę – viršutinis jo aukšas išnuomojamas net sendaikčių mugėms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...