2011 Spalio 09

“Google” pristatė naują skrydžių paieškos sistemą

veidas.lt

flights

Kompanija “Google” pristatė paslaugą, kuri leidžia išsirinkti skrydžio kryptį ir aviakompaniją iš žemėlapyje pažymėtų maršrutų.

Vartotojams ši paslauga patraukli tuo, kad žemėlapyje galima pažymėti pradinį ir galutinį kelionės tašką, o vėliau sistema pasiūlo įvairiausių skrydžių kombinacijų sąrašą. Paiešką galima detalizuoti nurodant kelionės datą, taip pat tai, ar bus reikalingas skrydis atgal ir kokios yra priimtinos kainos ribos.
Šią paslaugą, pavadintą “Google Flights”, sukūrė Bostone įsikūrusi kompanija ITA Software, kurią pernai “Google” įsigijo už 700 mln. JAV dol.
Jau pirmosiomis dienomis “Google Flights” sulaukė didžiulio vartotojų susidomėjimo, o turizmo srityje veikiančios technologijų kompanijos baiminasi netgi gresiančio šios rinkos monopolio – nors tai ne pirmas panašaus pobūdžio projektas pasaulyje, tačiau kitos skrydžių pasirinkimo paslaugas keleiviams siūlančios kompanijos nesugebėjo išpopuliarėti (ir tai natūralu, nes jos neturėjo tokios pirminės kompanijos kaip “Google”).
Tiesa, kol kas “Google” paslauga veikia tik keliuose JAV miestuose – Niujorke, San Franciske, Los Andžele ir Dalase. Tačiau “Google” atstovai neabejoja, kad tai tik laiko klausimas, o jau artimiausioje ateityje paslauga “Google Flights” taps prieinamiausia visame pasaulyje.
Priminsime, kad šiuo metu Lietuvoje panašiu, tik paprastesniu, principu veikia tokie tinklalapiai kaip “Greitai.lt”, “Avia.lt”, “Tiesiai.lt” ir kt. – šios sistemos pasiūlo įvairius skrydžių ta pačia kryptimi variantus, o vartotojai gali pasirinkti skrydžių kombinacijas pagal kainą, trukmę ar skrydžių bendroves.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...