2011 Rugpjūčio 30

“Google Maps” pradėjo rodyti ir orų prognozes

veidas.lt

Interneto žemalėpių sistema “Google Maps” papildyta nauja funkcija: nuo šiol vartotojai gali ne tik rasti praktiškai bet kurią pasaulio vietovę, bet ir iškart sužinoti, koks joje šiuo metu oras ir kaip jis keisis per ateinančias keturias dienas.

Programa rodo oro temperatūrą, debesuotumą, drėgnumą, vėjo greitį. Duomenys pateikiami tos valstybės, kurioje yra programos vartotojas, matavimo vienetais.
Informaciją apie orus “Google Maps” gauna iš svetainės “Weather.com” ir iš JAV laivyno laboratorijos. Pateikiamos prognozės praktiškai nesiskiria nuo Lietuvoje populiarių orų tinklalapių duomenų. Pavyzdžiui, antradienio vakarą “Google Maps” Vilniuje rodė debesuotumą ir 17 laipsnių pagal Celsijų, o šeštadienį prognozavo 26 laipsnius ir saulę. Tinklalapis “Orelis.lt” rodė tokią pačią prognozę, “Gismeteo.lt” – vienu laipsniu daugiau šeštadienį.
Norint įjungti šią funkciją programoje, pasiekiamoje adresu maps.google.com, reikia spustelėti žemėlapio dešinėje esantį skydelį ir pasirinkti “Weather”. Kartu galima rasti ir seniau įdiegtas bei tobulinamas funkcijas, tokias kaip “Photos” (pateikiamos pasirinktos vietovės nuotraukos) ar “Traffic” (rodo tuometinę kelių būklę pasirinktoje vietovėje, tačiau apima ne visas valstybes, pavyzdžiui, nėra Lietuvos, kaip ir kitų Rytų Europos šalių, Graikijos, Norvegijos).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...