2010 Balandžio 07

Iniciatyva

“Global Lithuanian Leaders” telks pasaulio lietuvius lyderius

veidas.lt

Daugėja pasaulio lietuvius telkiančių organizacijų. “Neseniai įsteigta viešoji įstaiga į pasaulio lietuvių profesionalų tinklą “Global Lithuanian Leaders” (GLL) sieks sutelkti tautiečius savo srities lyderius, kad jie savo idėjomis ir darbais galėtų prisidėti prie Lietuvos plėtros”, – aiškina vienas projekto iniciatorių Mykolas Lepeška.

GLL žada bendradarbiauti ir su kitomis pasaulio lietuvių iniciatyvas telkiančiomis organizacijomis – Lietuvos verslo konfederacijos “ICC Lietuva” organizuojamu Pasaulio lietuvių ekonomikos forumu, pilietiniu judėjimu “Aš Lietuvai”, Žinių ekonomikos forumu. Pasak M.Lepeškos, naujoji organizacija nuo šių skirsis tuo, kad bus ne tik ekonominės pakraipos, bet ir skirs daug dėmesio mokslui, kultūrai, menui, aplinkosaugai, skatins verslo bendradarbiavimą su mokslu ir menu.

Narystė besisteigiančioje GLL bus mokama, bet planuojamas greičiau simbolinis mokestis – apie 100 JAV dolerių per metus. GLL veikloje jau pareiškė norą dalyvauti vienas idėjos iniciatorių JAV “Eagle Bank” viceprezidentas Rokas Beresniovas, “Fermento” vadovas Viktoras Butkus, premjero patarėjas Mykolas Majauskas ir kt.

“Dinamiškas tokių tinklų kūrimasis tik į naudą Lietuvai. Net jei dalis funkcijų ir sutampa, konkurencinėmis sąlygomis išliks stipriausi”, – naują iniciatyvą palaiko Lietuvos verslo konfederacijos “ICC Lietuva” projektų vadovė Dalia Venslovaitė. Viena  Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo organizatorių džiaugiasi, kad štai po pernai Lietuvoje vykusio forumo Londone Kęsto Pikūno iniciatyva “Trysmilijonai.lt” pradėjo skelbti užsienyje gyvenančių lietuvių, turinčių verslą, adresų geltonuosius puslapius, kelios Lietuvos įmonės sulaukė tautiečių investicijų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...