2014 Birželio 15

Gintaro muziejaus parke – cirko festivalis „Stebuklų Šalis”

veidas.lt


Liepos 11-13 dienomis Palangos miesto gyventojai ir svečiai turės neeilinę galimybę atsidurti tikrų tikriausioje „Stebuklų Šalyje” ir iš labai arti savo akimis išvysti pirmą kartą į Lietuvą atvyksiančias prestižines cirko padangės žvaigždes.

Tris dienas truksiantis tarptautinis cirko festivalis po atviru dangumi šiemet pirmąjį kartą vyks Palangoje, botanikos parko teritorijoje šalia gintaro muziejaus.

Šiemet festivalis į palangą įsiveržia su griausmu – jis pribloškia kaip niekada gausiu cirko grandų dalyvių sąrašu ir plačia trupių ‘geografija‘. Čia artistai bus laukiami iš Prancūzijos, Čilės, Italijos, Brazilijos, Olandijos, Vengrijos, Ispanijos, Vokietijos, Ukrainos, Švedijos ir žinoma Lietuvos. Net trys dienos, kuriose daugiau negu 70 cirko artistų pasirodymų skirtų visai šeimai! „Stebuklų šalis“  kupina improvizacijos, paslapties, kvapą gniaužiančių profesionalių triukų, nuoširdumo ir yra taip arti žiūrovo, kad šiomis dienomis artistai taps geriausiais Jūsų draugais ir pranoks visų lūkesčius ir vaizduotės ribas.

Tokie festivaliai daugelyje Europos šalių ir visame pasaulyje skaičiuoja jau ne vieno dešimtmečio tradicijas ir pritraukia didžiulius srautus žmonių. Prestižiniai cirko festivaliai prašmatniuose miestų parkuose, senamiesčio gatvėse ir aikštėse, istorinėse vietose yra laukiami šeimų ištisus metus.

Festivalio organizatoriai įspėja: ‘‘ Jeigu manote, kad žinote, kas yra cirkas – manykite iš naujo!  „Stebuklų šalyje“ jūs nesutiksite liūdnojo klouno raudona nosimi ir neišvysite skrybėlėto mago. Taip pat čia nebus pradangintas nei vienas baltasis triušis, nepamatysite klusnaus liūto ir niekas nerys degančių kardų. Jūsų net neužkalbins kuoduota papūgėlė! Pamirškite ir raudoną cirko palapinę – visą tai jūs jau seniai matėt. Pamirškite viską, ką iki šiol matėte ir girdėjote apie cirką. Atraskite stebuklų šalį  ir pamatykite kitokį cirką!‘‘ Tokiu šūkiu organizatoriai kviečia visus poilsiautojus susitikti su kitokia cirko žanro kultūra ir atrasti cirką iš naujo.

Ketvirtus metus skaičiuojantis tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų Šalis” yra unikalaus formato profesionaliojo cirko festivalis, kurio nepamatysite niekur kitur Baltijos šalyse. Čia jūsų lauks programa kuri stebins cirko žanrų įvairove. Per tris festivalio dienas jūs regėsite ekscentriškus kojūkininkus, žavinčius savo spalvingais kostiumais, kvapą gniaužiančius oro akrobatų pasirodymus, teatralizuotus cirko spektaklius, žonglierius ir komedijos žanro artistų krečiamas išdaigas, šokio ir klasikinio cirko elementus apjungiančius numerius, improvizuotus pasirodymus, magiškus triukus ir dar daug kitų intriguojančių cirko numerių, kurie nustebins tiek pačius mažiausius tiek ir suagusius žiūrovus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...