2010 Gegužės 12

Ilja Laurs

“GetJar” vadovas išrinktas geriausiu Baltijos šalių verslininku

veidas.lt

Pirmaujančios pasaulyje mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės “GetJar” vadovas Ilja Laurs tapo Baltijos šalių metų verslininku. Lietuvis šį pripažinimą pelnė Vašingtone įvykusiame metiniame Jungtinių Valstijų Baltijos fondo (USBF) forume.

“Džiaugiuosi kiekvienu “GetJar” apdovanojimu, ypač kai esame įvertinami tarptautiniame kontekste. Dėl “GetJar” plėtros į JAV ir kitas pasaulio rinkas Lietuvos vardas vis dažniau linksniuojamas tarp mobiliosios industrijos atstovų”, – sakė “GetJar” įkūrėjas ir vadovas Ilja Laurs.

Baltijos šalių metų verslininko apdovanojimas – ne pirmas Iljos Laurs ir “GetJar” įvertinimas. Pernai vasarą lietuvis buvo pripažintas vienu iš 40-ies įtakingiausių pasaulinės telekomunikacijų industrijos asmenų, taip pat gavo “Meffy 2009″ apdovanojimą, o gruodį Los Andžele “GetJar” pelnė geriausios pasaulyje mobiliosios paslaugos titulą.

Prieš penkerius metus Lietuvoje sukurtas projektas “GetJar” šiuo metu pirmauja pasaulyje mobilių aplikacijų platinimo srityje ir lenkia analogiškus “Nokia”, “Google”, “Blackberry”, “Microsoft” ir kitų kompanijų projektus. Lietuviškame portale sukaupta daugiau kaip 65 tūkst. mobiliųjų aplikacijų. Kas mėnesį vartotojai iš “GetJar” tinklo atsisiunčia per 60 mln. programų, o bendras atsisiųstų aplikacijų skaičius siekia daugiau kaip 900 milijonų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...