2013 Sausio 24

Geriausios svetainės – taupančios laiką ir pinigus

veidas.lt

„Time“ jau ne pirmą kartą skelbia 50 geriausių metų interneto tinklalapių sąrašą. Tarp geriausių 2012 m. svetainių – ir pramoginiai, ir informaciniai tinklalapiai, kurie, “Time” ekspertų vertinimu, turi atitikti pagrindinį kriterijų – taupyti vartotojų laiką bei pinigus.
Įdomu, kad geriausiomis išrinktose svetainėse vyrauja suasmenintos, individualizuotos paslaugos. Pavyzdžiui, tarp pramogoms ir laisvalaikiui skirtų svetainių verta paminėti atnaujintą tinklaraščių kūrimo svetainę “Squarespace 6″, leidžiančią be didelių techninių žinių susikurti išvaizdų ir spalvingą asmeninį tinklaraštį. Naudinga ir filmuoti bei į tinklą vaizdus įkelti leidžianti svetainė “Viddy”, inovatyvumu pasižymi muzikos mėgėjams skirtos svetainės “TuneIn”, “Pitchfrk”, “Songza” ar “Radio Reddit”.
Viena įdomesnių “Time” išskirtų svetainių – savarankiškam mokymuisi skirtas nemokamas tinklalapis “Learni.st”, kuriame galima rasti vaizdo pamokų, paskaitų ir elektroninių knygų pačiomis įvairiausiomis temomis nuo anglų kalbos ar jogos iki vyno gamybos paslapčių. Beje, šio tinklalapio turinį kuria griežtai atrinkti savo srities specialistai, todėl tikimybės “nusimokyti” beveik nėra.
Dar profesionalesnių mokymų galima rasti kitoje visiškai nemokamoje svetainėje “coursera.org”, kurioje įvairias disciplinas dėsto geriausi dėstytojai iš 16 visame pasaulyje žinomų universitetų. Beje, mokydamiesi čia, turėsite ruošti namų darbus, atsiskaityti už žinias, o kartu galėsite bendrauti su po visą pasaulį išsibarsčiusiais “bendraklasiais”.
Na, o tinklalapiai “Longform” ir “Longreads” neigia mitą, kad internautai šiais laikais skaito tik antraštes arba labai trupus pranešimus. Šios svetainės, puoselėdamos geriausias analitinės žurnalistikos tradicijas, iš viso pasaulio tinklalapių surenka ir vienoje vietoje pateikia išsamius analitinius straipsnius konkretaus vartotojo pasirinktomis temomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. svetaine svetaine rašo:

    Man tai geriausia http://www.sveikinimai.lt is lietuvisku.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...