2013 Gruodžio 11

Gerai Gerai įrodė galintis sudominti ir akustinės muzikos gerbėjus (video)

veidas.lt

Apdovanojimų „M.A.M.A 2013“ organizatoriai Gerai Gerai įvardino kaip vieną iš pretendentų metų elektroninės muzikos kūrėjo titului. Tuo tarpu pats atlikėjas nusprendė įrodyti gebantis išjudinti ne tik klubinėtojus, bet ir gyvos muzikos mėgėjus. Savo klausytojus jis sukvietė į akustinį koncertą, o vieną dainą iš pasirodymo paviešino ir internete.

„Su muzika esu kiekviename žingsnyje. Kai panyri joje, nori nenori gimsta galybė idėjų. Viena tokių seniai brandintų, akustinis koncertas, kurį padėjo įgyvendinti „Geltonos Sofos“ klubas,“ – pasakojo vaikinas. „Buvo neįprasta. Repeticijos metu Elzė, grojanti arfa, paprašė vieno kūrinio natų, tuomet supratau, kad nė neįsivaizduoju kaip būtent toje dainoje turėtų skambėti šis styginis instrumentas. Taip, improvizacijos netrūko.“

Kartu su kontrabosu grojusiu Kipru Pugačiuku, arfa Elze Saldžiūnaite, ukulele Tautvydu Meildaikiu, pianinu Greta Garmašaite, perkusija Rosandrijumi Savčiuku ir vokalistėmis Kamile Kielaite-Kami, Agne Šiaulyte bei Gabriele Vasiliauskaite pasirodymus prodiuseris planuoja pratęsti. „Pastebėjau, kad iki tobulo varianto mums pritrūko vienos nakties. Vadinasi mažiausiai dar vienas koncertas tikrai bus,“ – šypsosi Gerai Gerai ir siūlo įvertinti „Geltonos Sofos“ klubo užfiksuotą dainą „Super Ladygirl“.

 

Gerai Gerai akustiškai – Super Ladygirl

http://youtu.be/qwOu9a1OOuo

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...