2010 Gruodžio 14

Rusija

Geltona V.Putino “Lada Kalina”

veidas.lt

Vladimiro Putino gerbėjai ir automobilių “Lada” aistruoliai dabar nesupainios jo pamėgto “Kalina” geltonos spalvos su jokia kita – “Avtovaz” pervardys “prinokusios citrinos” spalvą į “premjero” jo kelionei šiuo automobiliu keliu Čita-Chabarovskas atminti.

V.Putinas išbandė sportinio modelio automobilį “Lada Kalina”, važiuodamas nauja magistrale rugpjūčio mėnesį ir pakeliui linksmindamas pasakojimais žurnalistus.

Premjerą lydėjo keliasdešimt užsienietiškų automobilių – visureigių, autobusiukų, greitosios pagalbos automobilių, milicija ir net namelis ant ratų – taip pat du atsarginiai”Lada Kalina” tokios pat geltonos spalvos, vienas pats važiuodamas, kitas – įkeltas į evakavimo automobilį.

“Kadangi kreipėsi daug pirkėjų, kurie nori automobilio “Kalina” tokio, “kokį turi premjeras”, mes nusprendėme pavadinti šią spalvą “premjero” spalva, kad nebūtų painiavos”, – sakė “Avtovaz” atstovas Igoris Burenkovas.

Jis taip pat pranešė, kad kasmet pagaminama maždaug 2 500 tokio modelio automobilių, bet po premjero kelionės jų paklausa gerokai išaugo.

Koks jų 2011 metų gamybos planas, I.Burenkovas nepasakė, bet pranešė, kad “Avtovaz” pagamins tiek “Kalina Sport”, kiek užsakys pirkėjai.

V.Putino kelionę automobiliu plačiai išreklamavo valstybės kontroliuojami televizijos kanalai. Kiek vėliau automobilių koncerno prekybos agentai pasinaudojo situacija ir šio modelio kainą padidino daugiau nei rekomendavo “Avtovaz”.

Dviejų serijinių “Lada Kalina Sport” versijų rekomendacinė kaina 339 tūkst. ir 374 tūkst. rublių (atitinkamai 28,4 ir 31,3 tūkst. litų) , o “Kalina Sport 1,6″, kurį išbandė V.Putinas, brangesni – 374 tūkst. arba 382 tūkst. rublių (atitinkamai 31,3 tūkst. ir 31,8 tūkst. litų).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...