2016 Liepos 01

Nelaimės

Geležinkelio avarijos

veidas.lt

Geležinkelio avarijos

22

Tiek vagonų turintis krovininis traukinys, kuris iš Klaipėdos į Radviliškį gabeno statybines medžiagas, šį sekmadienį apvirto Pagėgių savivaldybėje netoli Genių kaimo.

0

Tiek žmonių buvo sužeista per šį incidentą.

3

Vietos gyventojų teigimu, toje pačioje vietoje krovininis traukinys apvirsta jau trečią kartą: prieš 35 metus avariją patyrė chemines medžiagas gabenantis sąstatas, kita panaši nelaimė nutiko prieš 20 metų.

41

Prieš tiek metų įvyko pati didžiausia geležinkelio avarija Lietuvoje, kai iš Vilniaus į Kauną vykstantis dyzelinis keleivinis traukinys Žasliuose atsitrenkė į šalutiniame kelyje stovinčio prekinio traukinio per daug išsikišusią cisterną su degalais.

80

Po traukinių susidūrimo ir iškart kilusio didžiulio gaisro tiek apdegusių žmonių vien per pirmąją valandą buvo nuvežta į netoliese esančią Kaišiadorių ligoninę.

3

Šiuo skaičiumi pažymėtas vagonas per Žasliuose nutikusią katastrofą sudegė visiškai. Žuvo ir visi juo važiavę keleiviai.

20

Skelbiama, kad tiek aukų žuvo per šią traukinio katastrofą. Bet sovietmečiu panašios nelaimės buvo kruopščiai slepiamos, be to, buvo Atvelykis, traukinys važiavo perpildytas, todėl vien visiškai sudegusiame vagone keleivių galėjo būti kur kas daugiau.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...