2011 Birželio 09

Gegužę butų kainos Vilniuje kilo

veidas.lt

BFL

Gegužės mėnesį butų kainų augimas buvo fiksuojamas tik Vilniuje – 0,2 proc. Rygoje kainos išliko nepakitusios. Tuo tarpu Taline po 11,8 proc. kilimo balandžio mėnesį gegužę jau buvo stebimas 2,3 proc. mažėjimas.

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės “Ober-Haus” duomenimis, palyginti su 2010 metų geguže, Taline vidutinė buto kvadratinio metro kaina yra pakilusi 6,6 proc. ir vidutiniškai siekia 1023 EUR/kv. m. Nuo aukščiausio apibendrinto būsto kainų lygio, kuris buvo pasiektas 2007 m. viduryje, iki šių metų gegužės mėnesio Estijos sostinėje butų kainos yra sumažėjusios 40,1 proc.

Rygoje butų kainos, palyginti su praėjusių metų gegužės mėnesiu, yra išaugusios 4,5 proc. Šiuo metu Latvijos sostinėje vidutinė buto kvadratinio metro kaina siekia 937 EUR/kv. m. Nuo aukščiausio apibendrinto būsto kainų lygio, kuris buvo pasiektas 2007 m. viduryje, iki šių metų gegužės Rygoje butų kainos yra kritusios labiausiai iš visų trijų Baltijos valstybių sostinių – 59,7 proc.

Vilniuje gegužės mėnesį, palyginti su praėjusių metų geguže, vidutinė buto kvadratinio metro kaina yra pakilusi 4,2 proc. Nuo aukščiausio apibendrinto būsto kainų lygio, kuris buvo pasiektas 2007 m. pabaigoje, iki šių metų gegužės Vilniuje butų kainos yra sumažėjusios 39,4 proc. ir vidutiniškai siekia 1202 EUR/kv. m.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...