2017 Birželio 03

Galvos trinkimui be vandens „taip“ sako ir lietuviai

veidas.lt

Saulė Valentinaitė

Vienkartinė, iš anksto gausiai šampūno ir kondicionieriaus prisotinta kepurė, per kelias minutes padedanti ištrinkti galvą be vandens, buvo sukurta ligonių slaugai palengvinti, bet ją itin pamėgo atostogautojai, kasmet besirenkantys keliauti ir aktyviai poilsiauti gamtoje.

Pasak „Tena“ prekės ženklo vadovės Linos Sidaraitės, nesant galimybių išsitrinkti galvos ir vaikštant nešvariais plaukais, apkarsta ir gražiausias laikas, todėl skandinavų kompanija rinkai pasiūlė gaminį, praverčianti kebliausiose gyvenimo situacijose, kai norisi gaivumo ir švaros pojūčio.

Vaistinių lentynose ir internetinėse parduotuvėse parduodama kepurė skirta momentinėms situacijoms, kai nėra įprastų galimybių pasirūpinti plaukais: atostogaujant kaime, dalyvaujant baidarių žygyje ar kantriai lūkuriuojant, kada po kasmetinių profilaktinių patikrų į namus sugrįš karštas vanduo.

Nebereikia vandens

Žinia apie paprastą ir patogų būdą išsitrinkti galvą, kai galimybė naudotis įprastu šampūnu ir vandeniu ribota, iškart sukėlė didelį pirkėjų susidomėjimą. Žinodami, kiek įprastai šiam užsiėmimui sugaištate laiko, naujojo produkto gamintojai sutrumpino jį iki 3–4 minučių. Gera žinia, kad pasirinkę trinkti galvą kepure sutaupote laiko. Kadangi plaukų nebereikia išskalauti vandeniu (pakanka nusausinti rankšluosčiu ir išdžiovinti), plaukų plovimas su naująja kepure tampa įmanomas ir lovoje, ir autobuse ar lėktuve. Dermatologų patikrintas ir natūralų galvos odos Ph užtikrinantis gaminys švelnus, neturintis alkoholio ar muilo, taigi saugus naudoti.

Taupo vietą lagamine

Taupant vietą lagamine ar ruošiantis kelionei daiktų perteklius gali tapti tikru galvos skausmu. Tad vietoj kelių plaukų plovimo priemonių pakaks pasiimti vieną šampūno kepurę. Jos pakuotė kompaktiška ir patogi keliaujant. Žygyje ar ilgesnėje kelionėje nebeteks rūpintis, iš kur gauti švaraus ir tinkamo vandens galvai trinkti. Kadangi kepurė prisotinta ir šampūno, ir kondicionieriaus, išplauti plaukai taps švelnūs ir kvapnūs. Svarbiausia, kad taip išsiplauti plaukus galite bet kur ir labai greitai.

Įperkama kiekvienam

Pasak „Tena“ prekės ženklo vadovės L.Sidaraitės, vienkartinė šampūno kepurė „TENA Shampoo Cap“ ne tik efektyviai pašalina nešvarumus, bet ir tausoja plaukus, yra švelni galvos odai. Šis gaminys orientuotas ne į prabangos prekių klasę, todėl įperkamas kiekvienam, kuriam jo reikia. Laiką ir vietą kelionėje taupanti kepurė tausoja ja besinaudojančiojo plaukus. Ir nors plaukų plovimas be vandens vis dar skamba neįprastai, tai labai patogus ir šiuolaikiškas būdas išlikti gaiviam.

Patogi sergant

Patyrus vasaros traumą ir dėl to atgulus į patalą išsitrinkti galvą tampa ne taip paprasta. Tarkime, dėl lūžimų laisvai judėti kurį laiką negalintys asmenys žino, jog stropiai išsitrinkti galvą taip, kad joje neliktų šampūno ar kondicionieriaus, darbas ne iš lengvųjų. Suvaržytai judant visada kyla grėsmė paslysti ant šlapių vonios plytelių. Pasirinkus šampūno kepurę eiti į dušą nebereikia: procedūrą galima atlikti net ir lovoje.

Šampūno kepurė apsaugo nuo vandens patekimo į ausies landą, nes ją lengva prispausti ties plaukų linija, tad galvos trinkimas tampa įmanomas ir sergant ausies uždegimu ar tais atvejais, kai po operacijų (veido srities ar akių) nerekomenduotina palenkti galvos.

Išradinga dovana

Tikriausiai kiekvienas mūsų dar rastų giminaičių, gyvenančių kaimo vietovėse. Taigi šią vasarą vykstant jų aplankyti ir pasibūti žaliuojančiose sodybose vienkartinė šampūno kepurė galėtų tapti originalia lauktuve, kuri ir nustebintų, ir nudžiugintų.

Žinoma, tai patogi dovana ir mėgstantiems aktyviai ir daug laiko praleisti gamtoje, kai vanduo dar šaltas ar nepakankamai švarus, kad būtų galima jame maudytis. Naujas ir inovatyvus gaminys nustebins mėgstančius aktyviai keliauti ir gaiviai jaustis. Taip pat tai taps tikru išsigelbėjimu atsidūrus situacijose, kai nėra galimybių išsitrinkti galvos vandeniu.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...