2011 Kovo 01

Politika

Galbūt D.Kreivys nori užbaigti darbus

veidas.lt

Prezidentės raginamas trauktis ūkio ministras Dainius Kreivys galbūt “nori užbaigti darbus ir pasiūlyti savo pakaitalą”, antradienį sakė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos vienas iš vadovų Vytautas Landsbergis.

“Aš nežinau, ar tai delsimas, gal jis nori užbaigti darbus ir pasiūlyti savo pakaitalą. (…) Jums svarbu laikas ir atsistatydinimas, man svarbu, kas bus po to”, – BNS sakė V.Landsbergis, kuris yra partijos Politikos komiteto pirmininkas.

Tai Europos Parlamente dirbantis politikas sakė kitą dieną po to, kai LNK Žinioms pareiškė, jog D.Kreivio “atsistatydinimas yra neišvengiamas”.

“Jo atsistatydinimas yra neišvengiamas, bet nematau aš čia kokios nors panikos ar dramos, kad tą galvą reikia kirsti per penkias minutes”, – pirmadienį LNK Žinioms sakė V.Landsbergis.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė D.Kreivį atsistatydinti paragino pasirodžius prieštaringai informacijai apie Europos Sąjungos (ES) lėšų skirstymą.

“Tai, kas buvo pareikšta dėl atsistatydinimo – yra politinė D.Kreivio kompromitacija, susijusi su jo kaip ministro asmenine veikla ir su galima įtaka skirstant su ES pinigus su jo gimine, su jo artimaisiais susijusioms įmonėms. Čia yra jo asmeninė situacija, kuri nuo to, kas dabar čia pasakyta, nesikeičia”, – pirmadienį sakė prezidentės atstovas spaudai.

Įsiklausyti į prezidentės nuomonę ir atsistatydinti D.Kreivį ragina ir Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė. Partijos vadovas premjeras Andrius Kubilius iki šiol užstojo ūkio ministrą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...