2011 Birželio 10

“Facebook” tinkle – jau trečdalis lietuvių

veidas.lt

"Veido" archyvas

Socialiniu tinklu “Facebook” visame pasaulyje šiandien naudojasi jau beveik 700 mln. interneto vartotojų, Europoje – 183 mln., o Lietuvoje – jau 947 tūks., arba trečdalis visų šalies gyventojų.

Vartotojų gausėjimas mūsų šalyje stulbinantis: 2009 m. “Facebook” naudojosi 150 tūkst. žmonių, o pernai lapkritį įveikta 700 tūkstančių riba. Pasirodo, Lietuvoje net 61 proc. visų “Facebook” vartotojų yra 18–34 metų amžiaus.

Kaimyninėse Baltijos šalyse “Facebook” populiarus kur kas mažiau. Pavyzdžiui, juo naudojasi 405 tūkst. estų ir tik 282 tūkst. latvių. Skiriasi ir kaimynų pomėgis tapti įvairių “Facebook” reklaminių puslapių gerbėjais. Pats populiariausias “Facebook” puslapis Lietuvoje yra “Vulcan.lt” – jis turi per 70 tūkst. gerbėjų. Tuo tarpu populiariausią Estijos puslapį “Tele2 Eesti” mėgsta 28 tūkst. žmonių, o Latvijoje “Samsung Latvija” palaiko 3,3 tūkst. šalies “Facebook” vartotojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. specialistas specialistas rašo:

    Kazkoks straipsnis, kuriame visiskai pateikiama neobjektyvi informacija.
    Populiariausias Lietuvoje – Filmai.in su 195 tukst.gerbeju.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...