2011 Gegužės 27

Europos krepšinio širdis

veidas.lt

BFL

Gegužės pradžioje, Vilniuje, šimtai mūsų šalies krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, sustojo į didžiausią Lietuvoje „Krepšinio širdį“. Širdies forma stovinti žmonių minia visomis šį rudenį Europos vyrų krepšinio čempionate dalyvausiančių šalių kalbomis pakvietė krepšinio gerbėjus atvykti į Lietuvą – Europos krepšinio širdį. Unikalus kvietimas buvo nufilmuotas, o sukurtas vaizdo klipas šiandien pradeda savo kelionę po Senąjį Žemyną.

„Idėja visų Lietuvos krepšinio fanų vardu kreiptis į kiekvieną šios sporto šakos mylėtoją asmeniškai, kviečiant jo kalba aplankyti mūsų šalį, yra labai nuoširdi žinutė, rodanti mūsų svetingumą ir norą dalintis tuo, ką turime geriausio“, – sako akcijos iniciatorius, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fotografas ir krepšinio sirgalių bendruomenės socialiniame tinkle „Facebook“ – „Krepšinio širdis“ – įkūrėjas Tomas Tumalovičius. Jis įsitikinęs, kad susirinkusiųjų 21-a Europos kalba ištarta frazė „Laukiame Jūsų Lietuvoje – Europos krepšinio širdyje!”, net ir pasakyta netaisyklingai, palies kiekvieno europiečio širdį.

Iš gražios minties gimusiu vaizdo klipu dalintis su draugais užsienyje kviečiami visi lietuviai. „Tai bus pats geriausias ir nuoširdžiausias draugo pakvietimas į Lietuvą“, – sako T. Tumalovičius.

Ši frazė taip pat tapo oficialiu Lietuvos rekordu kaip daugiausiai kalbų pasakytas kvietimas į renginį.

Vaizdo klipas su kvietimu: http://www.youtube.com/watch?v=DlS1hVeUod8

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...