2011 Birželio 02

ES parama moksliniams tyrimams

veidas.lt

BFL

Moksliniams tyrimams ir technologinei plėtrai skirta dar 46,69 mln. litų iš 2007-2013 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) trečiadienį paskelbė naują kvietimą – parama bus teikiama pagal priemonę “Intelektas LT”.

“Tai puiki galimybė įmonėms, kurios siekia neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų ir nori sukurti naujus produktus. Pasinaudojusios priemone “Intelektas LT“ įmonės galės atlikti unikalių produktų kūrimui reikalingus mokslinius tyrimus, kurių rezultatus pritaikiusios gamyboje padidins konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose”, – pranešime spaudai sakė ūkio ministras Rimantas Žylius.

Pagal priemonę “Intelektas LT” finansuojamos mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos, išskyrus su moksliniais tyrimais ir technologine plėtra susijusias pradines investicijas.

Paraiškų laukiama iki 2012 metų sausio 31 dienos.

Iš viso per du kvietimus pagal priemonę “Intelektas LT” jau pasirašytos 164 sutartys, kurių bendra vertė siekia beveik 154 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...