2011 Sausio 28

Sanglaudos forumas

Energetikos reikalų bei finansinės paramos aptarimas

veidas.lt

Energetikos, sanglaudos ir 2014-2020 metų finansinės paramos klausimai bus aptariami kitą savaitę Europos Komisijos (EK) organizuojamame forume Briuselyje.

Jame dalyvausiantis premjeras Andrius Kubilius apie tai kalbės atskirame susitikime su EK pirmininku Jose Manueliu Barroso.

A.Kubilius pirmadienį išvyksta darbo vizito į Briuselį, kur dalyvaus Sanglaudos forume. Jame bus aptarta ES Sanglaudos politikos ateitis ir jos indėlis į EK parengtą strategiją “Europa 2020″, pranešė Ministro pirmininko Spaudos tarnyba.

Su Europos Vadovų Tarybos pirmininku Hermanu Van Rompuy premjeras kalbės apie Lietuvos pasirengimą vasario 4 dienos Europos viršūnių susitikimą, skirtą ES vidaus ir išorės energetikos politikai bei ES energetikos politikos strategijai iki 2020 metų.

Susitikime su energetikos komisaru Guntheriu Oettingeriu premjeras kalbės apie III ES paketo įgyvendinimą gamtinių dujų sektoriuje, aptars Baltijos šalių elektros energetikos sistemų sinchroniško prisijungimo prie kontinentinės Europos elektros tinklų tolesnę perspektyvą, informuos komisarą apie Lietuvos-Lenkijos dujų jungčių, suskystintų gamtinių dujų terminalo ir dujų saugyklų statybų projektų eigą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...