2011 Lapkričio 05

Eltonas Johnas Lietuvą supainiojo su Estija

veidas.lt

Elton John Istanbul

Vilniečiai ir miesto svečiai jau antrą dieną iš eilės galėjo mėgautis neeiliniu muzikiniu renginiu – penktadienio vakarą „Siemens“ arenoje vyko britų muzikos korifėjaus Sero Eltono Johno koncertas.

Į sostinėje esančią „Siemens“ areną sugužėjusi minia savo dydžiu gerokai lenkė ketvirtadienį vykusio alternatyviojo roko grupės „30 Seconds to Mars“ koncerto dalyvių būrį – į legendinio britų atlikėjo pasirodymą susirinko sausakimša salė.

E. Johno koncertas vyko intensyviais tempais ir be didelio vėlavimo, ant scenos kartu su gausiu būriu muzikantų pasirodė E. Johnas.

Įspūdingo šviesų šou nušviestoje scenoje hitų „Sacrifice“ ir „Goodbye Yellow Brick Road“ autorius atliko žymiausius savo kūrinius.

Nors Lietuvoje koncertavo jau antrąjį kartą (pirmasis buvo dar 2006 metais), nepanašu, jog E. Johnas puikiai prisimintų mūsų šalį ar labai domėtųsi, kur vyksta jo koncertas – scenoje pasirodęs atlikėjas taip pasveikino susirinkusius žiūrovus: „Good evening, Estonia (Labas vakaras, Estija).“ Tiesa, neilgai trukus vakaro žvaigždė, supratęs, kad padarė apmaudžią klaidą, atsiprašė savo gerbėjų.

Pasirodymo metu E. Johnui talkino beveik dešimties muzikantų kolektyvas ir keturios pritariančios atlikėjos, koncertui pasitelkti net du mušamųjų instrumentų komplektai. Svarbiausios koncerto akimirkos buvo tiesiogiai transliuojamos didžiuliame ekrane.

Per daugiau nei dvi valandas trukusį pasirodymą dainininkas atliko didžiąją dalį žinomiausių savo kūrinių, kurių per beveik pusę amžiaus besitęsiančią E. Johno karjerą prisikaupė išties nemažai. Nors visos vietos „Siemens“ arenoje buvo sėdimos, pasirodymui įsibėgėjant ištikimiausi atlikėjo gerbėjai susirinko ir šoko tiesiog prie scenos. Šiems gerbėjams ypač pasisekė – po audringų kvietimų „bisui“ į sceną išėjęs E. Johnas draugiškai bendravo su publika.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (5)

 1. Nepamenu Nepamenu rašo:

  Nieko čia baisaus jeigu jonas lenonas supainiojo :) Visko būna :D

 2. Pamenu Pamenu rašo:

  Na ir komentatoriams pasitaiko susipainioti. Ne Džonas Lenonas {tebūnie lengva jam žemelė}, bet Eltonas Džonas.

 3. teisingai teisingai rašo:

  Labai teisingai supainiojo.

 4. :) :) rašo:

  bet vis tiek tai šį tą parodo: atvažiuoji kur nors, gauni už tai pinigus, o net negali teisingai įvardinti, kur esąs …

 5. Edgaras Edgaras rašo:

  Tokiam muzikos iconai galima nors 1000-kartų suklysti ,,,, nuostabus buvo koncertas,,,,už stingo net geresnis buvo


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...