2012 Balandžio 19

“Ekrano“ teritorijoje kuriamas pramonės kompleksas

veidas.lt


Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) vadovai apsilankė buvusios „Ekrano“ gamyklos teritorijoje ir susipažino su čia įsikūrusiomis įmonėmis.

„Labai smagu matyti naujam gyvenimui bundančius gigantiškos gamyklos pastatus. Pats šioje gamykloje išdirbau 15 metų. Tikiuosi, kad per artimiausius metus čia įsikurs nemažai Lietuvos bei užsienio kompanijų“, – sakė meras Vitalijus Satkevičius.

Buvusioje „Ekrano“ gamyklos teritorijoje kuriamas Panevėžio pramonės kompleksas.

„Teritorija idealiai tinka pramonei ir smulkiajam verslui plėtoti. Tokios miesto pramonės zonos – puikus potencialas steigti verslą. Čia visos komunikacijos, inžineriniai tinklai, energetinai įvadai – viskas, ko reikia verslininkams“, – teigė PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

„Pramonės kompleksą sudaro vienas buvęs gamybos ir du administraciniai pastatai. Bendrasis  jų plotas – per 40 tūkst. kv. m“, – sako UAB Turto valdymo firmos plėtros direktorius Arūnas Dirvinskas.

Visa pramonės komplekso teritorija užima 4 ha, jame yra visos komunalinės paslaugos, elektros energijos pajėgumai siekia 100 MV. Pastatai tinka biurams, smulkiajai gamybai, gamybinei veiklai ir sandėliavimui.

Po buvusios kineskopų gamyklos „Ekranas“ bankroto naujiems savininkams jau parduota 90 proc. buvusios gamyklos pastatų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Nevarkite Nevarkite rašo:

  “Verslasmverslas…” o koks tas verslas? Pirk-parduok? ne kažkiek iš tokio verslo naudos.

 2. Silvija Silvija rašo:

  Puiku, kad tokioje tinkamoje teritorijoje su energetiniais įvadais ir inžineriniais tinklais kuriasi pramonės kompleksas. Galvoju, kad ir mūsų mieste tokią tinkamą zoną plėsti būtų labai gerai. Vienoje vietoje inžineriniai tinklai http://www.greziniai123.lt/geologiniai-tyrimai/ jau keičiami.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...