2010 Balandžio 08

Futbolas Lietuvoje

Lietuvos futbolo rinktinė ieškos žaidėjų

veidas.lt

Rudenį Lietuvos rinktinės laukia 2012 m. Europos čempionato atrankos turnyro pradžia. Mūsų futbolininkų varžovai bus Europos čempionai ispanai, čekai, škotai ir Lichtenšteino futbolininkai.

Naujuoju Lietuvos rinktinės strategu paskirtas naujokas treneris Raimondas Žutautas pažadėjo, kad atrankos cikle jo vadovaujama rinktinė sieks iškovoti 13–14 taškų, ir pabrėžė, kad futbolininkų, tinkamų į šalies rinktinę, ieškosiąs per A lygos varžybas.

R.Žutautas prie rinktinės vairo pakeitė stebukladariu vadintą portugalą Jose Couceiro, kuris Lietuvos pirmenybių varžybų nežiūrėdavo, nes išvyko dirbti į Turkijos klubą.

Šį sezoną per A lygos rungtynes legionierių skaičius komandose sumažintas iki keturių. Tai gali padėti atsiskleisti talentingiems jauniems mūsų šalies futbolininkams. Bet jei tik kuris deimančiukas bent šiek tiek žybtelės, jis Lietuvoje tikrai neužsibus. Tikrovė, deja, yra tokia.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...