2011 Liepos 07

Ekonomiškas žiemos atostogų planavimas – vasarą

veidas.lt

"Veido" archyvas

“Naują sezoną pradedame išryškindami pagrindinį vertybinį prioritetą – sąžiningumą, taigi palaikysime sąžiningą partnerystę bei įvairiomis priemonėmis užtikrinsime, kad su mūsų kompanija keliaujantys poilsiautojai gautų tik tikslią ir teisingą informaciją, taip pat kokybišką paslaugą už sąžiningą kainą”, – kalbėjo TEZ TOUR Lietuvoje vadovas Aleksandras Sukovas.

Naujojo sezono kelionėms TEZ TOUR netaikys degalų mokesčio. Ketinama didinti išvykstančiųjų srautus, verslo rentabilumą, stiprinti pozicijas rinkoje, didinti poilsio krypčių skaičių, plėsti ir tobulinti prekybos atstovų tinklą ir didelį dėmesį skirti esamiems partneriams – net apie 20 proc. pelno bus skirta agentūrų mokymams.

Išankstinių pardavimų metu suteikiama papildomų nuolaidų, privilegijų ir, be abejo, yra didesnis pasirinkimas iš gausios viešbučių pasiūlos. Iki liepos 29 dienos bus siūloma pati žemiausia žiemos sezono kelionės kaina bei kiti išankstinių pardavimų privalumai. Dažniausia tai ir lemia keliautojų susidomėjimą bei išankstinių pardavimų populiarumą.

Populiariausios žiemos išvykos – slidinėjimo ir šilto, saulėto klimato kryptimis. Pastarajai daugiausiai renkamasi Egiptą – Hurgados ir Šarm El Šeicho kurortus, taip pat Tenerifės salą Ispanijoje. Egzotinių kraštų mėgėjai keliauja į Tailandą, o slidinėjimo fanai renkasi Austriją.

Šilto klimato šalys žiemos periodu labai vilioja lietuvius, o iš kailio besinerianti Egipto turizmo rinka žada dar daugiau nuolaidų, kuriomis verta pasinaudoti. Vis daugiau žmonių renkasi ir aktyvias atostogas kalnuose: tiek slidinėjimo inventoriaus, tiek kelionės paketo kaina vasarą yra gerokai mažesnė.

Planuojantiems ir perkantiems kelionę anksčiau garantuojamas nemokamas kelionės sąlygų keitimas, bagažo pakavimas oro uoste, suteikiama nuolaida būsto apsaugos sistemai įsirengti. Pradinę įmoką sudaro tik 10 proc. kelionės kainos. TEZ TOUR žiemos sezono keliones pradeda nuo spalio mėnesio, o į Tailandą – nuo gruodžio. Į Egipto kurortus skraidinti ketinama net penkis kartus per savaitę, o į Austriją ir Tenerifę – vieną kartą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...