2011 Liepos 13

“Eko topo karavanas” surinks seną buitinę techniką

veidas.lt


„Eko topo karavanas“ lankydamasis didžiuosiuose ir mažesniuose miestuose elektronikos atliekas surinks iš jas atnešusių žmonių, o didesnių atliekų atvyks paimti į užsiregistravusių žmonių namus.

Jau šį šeštadienį „Eko topo karavanas“ lankysis Ignalinos, Visagino ir Vilniaus miestuose ir kvies gyventojus atsikratyti senos buitinės technikos. Visi, kurie atneš elektronikos atliekų, bus registruojami ir galės laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. „Šia akcija siekiame žmonėms parodyti, kad tinkamai atsikratyti senos buitinės technikos nėra sudėtinga. Kviečiame visus prisijungti prie „Eko Topo karavano“ ir saugiai bei neteršiant aplinkos pristatyti seną ir nebenaudojamą buitinę ir elektros techniką. Mes užtikrinsime, kad visa Jūsų atnešta sena buitinė ir elektros technika bus sutvarkyta laikantis visų aplinkosauginių reikalavimų,“ – teigia projekto iniciatoriaus „Topo centro“ atstovas spaudai Erikas Kundreckas. Jo teigimu, tokios akcijos yra būtinos norint didinti žmonių sąmoningumą aplinkos apsaugos klausimais, todėl aktyviausi miestų gyventojai ar organizacijos bus paskelbiami „Eko Topo karavano“ ambasadoriais ir atskirai apdovanojami.

„Eko Topo karavanas“ nėra laikina ir vienadienė akcija. „Ignalinoje ir Visagine startuojantis „Eko Topo karavanas“ duoda pradžią ilgalaikiam projektui. Šios akcijos sunkvežimiai lankysis mažesniuose miesteliuose ir iš žmonių rankų surinks seną buitinę techniką, o žmonės turintys sunkesnės nei 20 kg buitinės technikos gali registruotis www.epa.lt/ekotopo puslapyje arba telefonu 8 5 2729985 ir kurjeriai atvyks tiesiai į jų namus,“ – akciją pristato asociacijos „EEPA“ direktorius Giedrius Mikulskas. Anot jo, didmiesčių gyventojai turės beveik dvi savaites senai buitinei technikai atnešti prie akcijos konteinerių. Šiuo metu „Eko Topo karavano“ konteinerį jau galima rasti Vilniuje, Ukmergės g. 240, prie „Topo centro“ parduotuvės.

 

„Eko Topo karavano“ akcija yra bendra buitinės technikos prekybos tinklo „Topo centras“ ir asociacijos „EEPA“ iniciatyva, kurios metu bus aplankyti didieji ir mažesni Lietuvos miestai. Žemiau pateikiame artimiausią „Eko Topo karavano“ dviejų mėnesių maršrutą. Kiekviename mieste gyventojai turės galimybę laimėti rėmėjo „Whirpool“ įsteigtus prizus. Visa informacija pateikiama ir atnaujinama puslapyje www.epa.lt/ekotopo.

Liepos 16 d. – 28 d. Vilnius, Ukmergės g. 240
Liepos 16 d. Visaginas, Veteranų g. 2
Liepos 16 d. Ignalina, Geležinkelio g., autobusų stoties aikštėje
Liepos 30 d. – rugpjūčio 10 d. Kaunas, Savanorių pr. 206A
Liepos 30 d. Zarasai, Savanorių 12A
Rugpjūčio 13 d. – 25 d. Panevėžys, Klaipėdos 143A
Rugpjūčio 13 d. Kaišiadorys, Bažnyčios g. 4, šalia savivaldybės
Rugpjūčio 27 d. – rugsėjo 7 d. Šiauliai, Aido g. 8
Rugpjūčio 27 d. Elektrėnai (vieta derinama)

 

Kontaktiniai asmenys žiniasklaidai:

Giedrius Mikulskas

Asociacijos „EEPA“ direktorius

Tel.: +370 699 78274

El. paštas: giedrius@epa.lt

 

Erikas Kundreckas

„Topo centro“ atstovas spaudai

Tel.: +370 614 74730

El. paštas: erikas.kundreckas@topogrupe.lt

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anna Anna rašo:

    Kaip man patinka kai pelno siekiancios organizacijos pradeda rengti tokias akcijas. Is kart atkreipi i tokias demesi ir susimastai: o gal ne visi siekia tik pelno :) megstu topo centra uz tai kad jis rupinasi visuomene ir uz tai kad jame geriausia pirkti technika


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...