2010 Gegužės 07

Veido kremas

Eismo taisyklės galioja ir veido odai

veidas.lt

Kremas žada stebuklingą poveikį, bet jūs jo niekaip nesulaukiate? Gali būti, kad dėl to kalta visai ne kosmetikos priemonė. Nemažai kremo veiksmingumo priklauso nuo to, kaip jo užsitepate.

Padėkime kosmetikai

Išsirinkti gerą kosmetikos priemonę – tik pusė darbo. Vien to, kad į priemonę gamintojai pridėjo įvairiausių veikliųjų medžiagų, kurios žada grąžinti jūsų odai skaistumą ir išlyginti raukšles, negana. Turite ir pati padėti šioms medžiagoms atlikti savo darbą.

Atmestinai ant veido tepamas kremas įsigeria į odą netinkamai, todėl veikliosios medžiagos negali iki galo atskleisti savo poveikio. Jį būtina sustiprinti lengvu masažu, kuris gali tetrukti kelias sekundes, bet to pakaks, kad suaktyvintumėte veido odos kraujotaką ir parengtumėte ją veikliosioms medžiagoms įsisavinti.

! Vis dėlto be reikalo netrinkite ir netampykite odos, visi judesiai turi būti švelnūs, tausojantys, o masažas – vos juntamas.

Mūsų veido oda jautri prisilietimams, todėl jais galite savo odai ir padėti, ir pakenkti. Labai svarbu, kokiomis kryptimis ir kokiais judesiais paskirstote ant veido kremą: tinkamos kryptys padės odai ilgiau išlaikyti skaistumą ir išvengti raukšlių, netinkamos gali sumažinti jos stangrumą.

Veido linijos

Visą veidą galima subraižyti linijomis tarsi žemėlapį. Prisiminkite jį  kaskart tepdama kremą ar losjoną – ir lygia oda džiaugsitės ilgiau.

 • Kakta. Nuo kaktos vidurio šonų link.
 • Nosis. Iš viršaus judėkite į apačią.
 • Paakiai. Nuo išorinio akies kampučio judėkite link vidinio. Kremą tepkite ne arčiau nei per centimetrą nuo akių, antraip mirksint priemonės gali patekti į akis.
 • Skruostai. Pradėkite nuo nosies ir judėkite link veido kraštų iki pat ausų. Stenkitės pirštų judesiais kilti į viršų, o ne leistis į apačią.
 • Smakras. Lūpas linijos apjuosia ratu, o nuo lūpų kampučių linijos nusitiesia iki ausų.
 • Kaklas. Šios zonos stangrumą išsaugosite laikydamasi krypties iš apačios į viršų.

Kaip tepti kremą

Tepdama kremą, pritaškuokite jo ant viso veido, o tada tolygiai, švelniai patapšnodama ar braukdama, jį paskirstykite pagal veido linijas lėtais ir tikslingais judesiais. Laikantis tinkamų kremo tepimo krypčių, ne tik geriau pasisavinama priemonė, bet oda ilgiau išlaiko stangrumą.

Kremą galite tepti keliais skirtingais būdais:

 • Tiesiais pirštų judesiais palei veido linijas. Pradėkite nuo kaktos: šioje srityje kremą tepkite nuo vidurio link šonų iš karto abiejų rankų pirštais. Vėliau ištepkite nosį, skruostus, smakrą ir kaklą.
 • Staigiais trumpais prisilietimais pirštų pagalvėlėmis. Tada kremo netepsite, greičiau jį įtapšnosite. Toks būdas veikia kaip švelnus veido masažas.
 • Sukamaisiais judesiais. Šiuo atveju veido linijos virsta spiralėmis, o jūs kremą tepate iš lėto tol, kol šis visiškai susigeria į odą.
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...