2011 Gegužės 15

E. Sašenko Eurovizijoje užėmė 19 vietą

veidas.lt

AFP

Lietuvos atstovė “Eurovizijos” dainų konkurse Evelina Sašenko su balade “C’est ma vie” (“Tai mano gyvenimas”) užėmė 19 vietą, konkurso laurus pelnė Azerbaidžano duetas Ell/Nikki.

Ketvirtuoju numeriu finale pasirodžiusi E. Sašenko savo pasirodymo nuo pusfinalio nepakeitė ir į Europą, kaip ir antradienį, kreipėsi kurčnebylių kalba. Prieš Lietuvos atstovę į sceną lipo Danijos, po jos – Vengrijos atlikėjai. Kaip skelbiama oficialioje „Eurovizijos“ svetainėje, E. Sašenko pirmajame pusfinalyje užėmė penktąją vietą. Iki didžiojo finalo pabaigos, siekiant nedaryti įtakos žiūrovams, šie rezultatai nebuvo skelbiami.

56-ajame “Eurovizijos” dainų konkurse Lietuvai daugiausiai, po 12 balų, skyrė Lenkija, Gruzija, 10 – Airija, po 7 – Serbija ir Latvija, 6 – Jungtinė Karalystė, 3 – Norvegija, po 2 balus –Rusija, Kroatija, balo nepagailėjo Rumunija, Ispanija.

Tuo tarpu aukščiausią įvertinimą lietuviai, beje, kaip ir pernai, skyrė gruzinams. Tautiečių simpatijų sulaukė italai ir azerbaidžaniečiai. Lietuvių balsus iš Vilniaus Diuseldorfui perdavė televizijos ir radijo laidų vedėjas Giedrius Masalskis.

Konkurso nugalėtojai, Azerbaidžano atstovai, balsų sulaukė beveik iš visų valstybių ir į priekį įsiveržė su 221 tašku. Antrąją vietą užėmė Italija, trečiają – Švedija. Lyderiu laikytas prancūzas Amoris Vasilis (Amaury Vassili) buvo toli nuo dešimtuko.

Balsuoti buvo galima iš 43 šalių. Savo balsus atidavė ir specialios kiekvienoje šalyje sudarytos komisijos. Konkurso finale iš viso varžėsi 25 valstybės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...