2011 Sausio 06

Infrastruktūra

E.Masiulis: Kauno laukia dideli infrastruktūros projektai

veidas.lt

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis tikisi, kad šiais metais Kaune pagaliau bus pradėti įgyvendinti svarbūs infrastruktūros projektai, kuriems jau numatytas finansavimas.

Tarp tokių jis mini Panemunės tilto, A.Juozapavičiaus prospekto, K.Petrausko ir Parodos gatvių rekonstrukciją.

“Tuos projektus buvo galima pradėti įgyvendinti pernai, bet dėl įvairiausių biurokratinių kliūčių, užsitęsusių projektavimo darbų ir kitų priežasčių laikas bėgo, o projektų įgyvendinimas neprasidėjo”, – interviu “Kauno dienai” sakė E.Masiulis.

Anot jo, Kaunas pernai gavo nemažą dalį rezervinių lėšų, ministerija iš Kelių fondo rezervo galėjo prisidėti prie tiltų į Nemuno salą statybų.

“Prognozuojama, kad šiais metais Kaunui atiteksianti pinigų suma bus dar didesnė, nes reikia ir automobilių stovėjimo aikštelę prie arenos užbaigti, ir pradėti spręsti Panemunės tilto, ir jau minėtų gatvių rekonstrukcijų klausimus. Projektai dideli ir brangūs. Per vienus metus visko nepadarysime, bet reikia bent pradėti”, – kalbėjo susisiekimo ministras.

Anot jo, Kauno laukia dar vienas itin didelis objektas – Laisvės alėjos rekonstrukcija. Ministerija žada prisidėti prie projektavimo darbų finansavimo, bet jis yra labai brangus, ir Kelių fondui – “ne pagal pečius”.

E.Masiulis pažadėjo skirti beveik 3 mln. litų iš Kelių fondo ir arenos Nemuno saloje automobilių stovėjimo aikštelei užbaigti.

Anot ministro, iš 2007-2013 metų ES programų tiesiogiai Kauno kelių infrastruktūrai skirta daugiau nei 24 mln. litų: “Kol kas nė vienas litas nėra panaudotas”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...