2011 Kovo 07

Politika

E.Masiulis apie D.Kreivio pažymą

veidas.lt

Susisiekimo ministras, Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis kritikuoja ūkio ministro Dainiaus Kreivio pažymą, vadindamas ją “politiniu dokumentu” ir teigdamas, kad jos istorija baigsis niekuo, rašo “Kauno diena”.

“Iki šiol, kiek esu politikoje ir kiek žinau politinę Lietuvos istoriją, tokių dalykų, tokio žanro dokumentų dar tikrai nėra buvę. Kažkas naujo mūsų gyvenime”, – sakė ministras.

“Todėl kol kas sunku vertinti ir daryti detalias išvadas, kaip šiomis dienomis paviešinta ūkio ministro D.Kreivio parašyta pažyma galėtų pakeisti politinį klimatą Lietuvoje. Manau, kad tai tikrai nėra teisinis dokumentas. Tai grynai politinis raštas”, – tvirtino politikas.

Pasak E.Masiulio, raštas nors ir sukėlė tam tikrą audrą, iš jos kokių nors perspektyvų tikėtis sunku.

“Šis politinis dokumentas jau sukėlė tam tikrą politinę audrą, nemenką šurmulį politiniame gyvenime. Bet sakyčiau, kad jis vis dėlto baigsis niekuo”, – kalbėjo Liberalų sąjūdžio vadovas.

“Toje pažymoje keli dalykai yra suplakti į vieną vietą. Yra epizodų, kurie iš tiesų galėtų būti kriminaliniai ar panašūs į juos. Ir yra epizodų, kurie visiškai neadekvačiai pateikiami kaip spaudimo faktai. Tarp tokių, sakykim, yra ir kokie nors posėdžiai, pasitarimai ar netgi oficialūs susitikimai su interesų grupėmis”, – kalbėjo susisiekimo ministras.

Anot E.Masiulio, konservatoriai turėtų partijos viduje išspręsti D.Kreivio galimybes toliau dirbti Vyriausybėje.

“Tik norėtųsi greitesnių sprendimų. Nes šis procesas iš esmės per ilgai užtruko. Jis neprisideda prie sklandesnio Vyriausybės ir valdančiosios daugumos darbo”, – kalbėjo politikas.

Praėjusį ketvirtadienį buvo viešai paskelbtas ir pažyma pavadintas D.Kreivio raštas, kuriame nurodoma kada ir kokiu būdu jam arba Viešųjų pirkimų tarnybos vadovui Žydrūnui Plytnikui politikai, verslininkai mėgino daryti spaudimą dėl bendrovių “Vilniaus vandenys”, Ignalinos atominės elektrinės, Valdovų rūmų viešųjų pirkimų, Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos finansavimo, lėšų skyrimo “FL Technics”, Vilniaus šilumos tinklų nuomos pratęsimo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...