2012 Rugsėjo 13

Duris atveria moderniausias Lietuvoje „Scania“ aptarnavimo centras

veidas.lt

Vilniuje rugsėjo 14 d. duris atveria visiškai atnaujintas aptarnavimo ir prekybos centras, kurį valdo Švedijos sunkvežimių ir autobusų gamintojos atstovė mūsų šalyje UAB „Scania Lietuva“.

Tai vienas iš keturių ir kol kas moderniausias „Scania“ centras Lietuvoje, skirtas Vilniaus regiono ir tranzito keliais vykstančių klientų poreikiams tenkinti. Į šio objekto, kuris iškilo bendrovės atstovybės vietoje, statybas investuota beveik 11 mln. litų. Projektą įgyvendino Suomijos koncernui priklausanti viena didžiausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje AB „YIT Kausta“.

 

„Šis centras įdomus tiek dizaino, tiek jam statyti skirto laiko prasme. Jis turėjo atitikti griežtus „Scania“ taikomus kokybės, konstrukcijų ir dizaino reikalavimus, jame suplanuoti itin modernūs technologiniai sprendimai. Tai pareikalavo nemažai mūsų komandos pastangų tiek ieškant technologinių sprendimų, tiek vykdant statybos darbus, kurie vyko metus. Dabar galime patvirtinti, kad su projektu susidorojome kokybiškai ir laiku“, – teigia bendrovės AB „YIT Kausta“ generalinis direktorius Kęstutis Vanagas.

 

Šiuolaikiškas aptarnavimo ir prekybos centras pastatytas per metus – pradėtas 2011-ųjų vasarą, o baigtas šią liepą. Centras orientuotas į sunkesnių nei 16 tonų sunkvežimių ir autobusų remontą ir aptarnavimą, taip pat jame įsikūrė „Scania“ sunkvežimių, autobusų ir pramoninių variklių pardavimo atstovai.

 

Atnaujintame centre įrengtos šešios remonto ir aptarnavimo linijos, vienos iš kurių ilgis siekia 30 metrų. Tai leidžia aptarnauti ir neatkabintus sunkvežimių junginius. „Scania“ remonto ir aptarnavimo centre įdiegta moderni centralizuota tepalų išpilstymo įranga, stabdžių ir pakabų tikrinimo stendas. Jame vienu metu gali būti remontuojami ir apžiūrimi 16 vilkikų.

 

Objektas buvo projektuojamas ir statomas taip, kad įmonės komanda galėtų dirbti kuo patogiau ir efektyviau. Šiuo metu minėtame centre dirba 35 žmonės, tačiau techninės pastato galimybės sudaro sąlygas plėstis ir ateityje du ar daugiau kartų didinti techninių darbuotojų skaičių. Taip pat centre įrengtos modernios prekybos vietos ir ekspozicijos, jaukūs laukiamieji kambariai klientams ir partneriams.

 

„Scania“ aptarnavimo ir prekybos centro Vilniuje plotas siekia daugiau nei 2,6 tūkst. kvadratinių metrų. Atlikdama projekto paruošiamuosius, statybos, inžinerinių tinklų įrengimo ir teritorijos tvarkymo darbus „YIT Kausta“ pasitelkė apie 20 subrangovų ir tiekėjų.

 

Statybos darbai buvo vykdomi dviem etapais. Per pirmąjį buvo pastatytos administracinės patalpos, į kurias iš karto perkelti „Scania Lietuva“ darbuotojai ir įranga, bei dvi aptarnavimo linijos. Antrojo etapo metu nugriautas senas kompanijai priklausęs pastatas ir jo vietoje iškilo keturios naujos aptarnavimo ir krovininių automobilių plovyklos linijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...