2013 Gruodžio 12

Duris atvėrė pirmasis Lietuvoje „Porsche“ salonas

veidas.lt


Legendiniai sportiniai automobiliai „Porsche“ Lietuvoje jau turi savo namus. Oficiali šio prekės ženklo atstovė Lietuvoje UAB „Prime Auto“ sostinėje atidarė pirmąjį „Porsche“ saloną ir techninio aptarnavimo centrą. Pabrėždamas „Po-rsche“ plėtros Baltijos regione svarbą, atidarymo renginyje apsilankė ir „Po-rsche AG“ Centrinės ir Rytų Europos filialo generalinis direktorius Marcus Ec-kermann.

Naujasis „Porsche“ salonas yra pirmasis Lietuvoje ir trečiasis Baltijos šalyse. Kiti du „Porsche“ salonai yra įsikūrę Rygoje ir Taline. Salonus Lietuvoje ir Latvijoje valdo šiemet teisę atstovauti „Porsche“ prekės ženklui gavusi įmonė „Prime Auto“.

Pasak „Porsche AG“ Centrinės ir Rytų Europos filialo generalinio direktoriaus M. Eckermann, plėtra Baltijos šalyse yra labai svarbus žingsnis, leisiantis „Porsche“ dar labiau sustiprinti pozicijas šiame regione. „Matome didelį šios rinkos potencialą ir tikime, jog profesionalių ir ilgametę patirtį turinčių atstovų Lietuvoje dėka naujasis salonas prisidės prie tvirtesnių „Porsche“ pozicijų Baltijos šalyse“, – sakė jis.

Kaip teigia „Modus grupės“, kuriai priklauso „Prime Auto“, valdybos pirmininkas Jo-nas Jokštys, naujojo „Porsche“ salono atidarymas reiškia ne tik šio prekės ženklo atėjimą į Lietuvą, bet ir išskirtinę paslaugų kokybę, kurią užtikrins profesionalių spe-cialistų komanda. „Šiame salone „Porsche“ gerbėjams pasiūlysime plačią modelių gamą ir visas automobilių pardavimo bei techninio aptarnavimo paslaugas. Tačiau taip pat sieksime, kad kiekvienas čia apsilankęs klientas pasijustų išskirtinis – taip, kaip jaučiasi vairuodamas „Porsche“ automobilį“, – sakė J. Jokštys.

Vilniuje, Ozo g. 10A, atidarytame naujajame „Porsche“ salone eksponuojami 3 auto-mobiliai – naujasis „Porsche 911 Turbo“, „Porsche Panamera“ ir visureigis „Porsche Cayenne“.  Šviežiausia naujiena, kuri kitų metų pavasarį papuoš šį saloną – naujasis „Porsche Macan“, pirmasis kompaktiškų padidinto pravažumo automobilių segmentui priskiriamas „Porsche“ modelis.

„Porsche“ atėjimas į Lietuvą sutapo ir su itin svarbiu bei reikšmingu „Porsche“ jubilie-jumi – lygiai prieš 50 metų buvo pagamintas pirmasis legendinio „Porsche 911“ mo-delio automobilis. Šia proga „Porsche“ dar šiemet planuoja pristatyti specialaus lei-dimo „Porsche 911“ modelį.

Legendiniai vokiški sportiniai „Porsche“ automobiliai gaminami nuo 1948 m. Aukš-čiausią automobilių kokybę ir ilgaamžiškumą įrodo tai, jog net 70 proc. visų kada nors pagamintų „Porsche“ automobilių vis dar sėkmingai važinėja gatvėmis visame pasaulyje. „Porsche“ taip pat yra vienas sėkmingiausių ženklų automobilių sporte, skaičiuojantis daugiau nei 28 tūkst. pergalių.

Tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ veiklą vykdo automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso prikauso 20 įmonių.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...