2012 Lapkričio 19

Druskininkuose vyks snieglentininkų ir kalnų slidininkų čempionatas

veidas.lt


Paskutinį lapkričio šeštadienį (lapkričio 24 d.) Druskininkų „Snow Arenoje“ įvyks pirmasis Baltijos šalių snieglentininkų ir kalnų slidininkų čempionato „Ride in Baltics Tour“ etapas. Organizatoriai žada azartišką reginį: daug puikių, talentingų sportininkų, kvapą gniaužiančių ekstremalių triukų, atkaklią kovą dėl prizinių vietų.

„Per keletą pastarųjų metų Baltijos šalių kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto lygis labai išaugo, turime tarptautinio masto sportininkų, – tvirtina vienas iš čempionato organizatorių, lietuvių „Boardsports“ komandos lyderis Jonas Kriščiūnas. – Tad renginyje tikrai bus į ką pasižiūrėti: įspūdingas greitis, sudėtingi nusileidimai, dvigubi salto, apsisukimai, kurių neįgudusi akis net neužfiksuoja.“

Pasak J. Kriščiūno, sportininkai išsiilgę veiksmo, nekantrauja išbandyti savo jėgas, todėl parodys viską, ką sugeba. Paprastai dalyviai turi aktyvią palaikymo komandą, tad aistros verda ne tik trasoje, bet ir už jos ribų.

Čempionato dalyvių laukia aukšti tramplynai ir atnaujintas sniego parkas. „Ruošdamiesi antrajam „Snow Arenos“ sezonui iš esmės atnaujinome sniego parką, o prieš pat čempionatą pas mus atvyks sniego meistrai iš Latvijos ir dar labiau jį patobulins. Tikimės, kad atnaujintos kliūtys dalyviams suteiks aštrių pojūčių, o žiūrovams – įspūdingų vaizdų“, – sako „Snow Arenos“ generalinis direktorius Andrius Stasiukynas.

„Ride in Baltics Tour“ čempionatas vyks aštuoniais etapais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nugalėtojai paaiškės 2013-ųjų pavasarį. Pernai geriausiai sekėsi latvių sportininkams, bet šiemet viskas gali pasikeisti. „Lietuvių slidininkai ir snieglentininkai per metus gerokai patobulėjo ir turi didžiulių ambicijų užimti aukščiausias vietas. Taigi kova bus karšta“, – įsitikinęs J. Kriščiūnas.

Pernai pirmajame etape, taip pat vykusiame Druskininkuose, buvo per 100 dalyvių iš Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos. Šiais metais jų tikimasi sulaukti dar daugiau.

„Mūsų tikslas nėra vien tik išsiaiškinti, kuris sportininkas yra geriausias, – sako J. Kriščiūnas. – Nebūtinai turi būti profesionalas, kad galėtum dalyvauti šiose varžybose. Norime suteikti galimybę kiekvienam slidžių ir snieglenčių sporto mėgėjui išbandyti savo jėgas, pasimokyti iš labiau patyrusių, pabūti bendraminčių kompanijoje.“

Čempionatą žiūrovai galės patogiai stebėti iš balkono. Bilieto kaina – 10 Lt. Šią sumą bus galima išnaudoti „Snow Arenos“ kavinėse ir restoranuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...