2011 Balandžio 05

Kurortai

Druskininkuose poilsiautojų – tiek pat, kiek prieš krizę

veidas.lt

Planuojant savaitgalį praleisti Druskininkuose, viešbutį vėl reikia užsisakyti mažiausiai prieš dvi savaites, o procedūras gydyklose – likus trims dienoms. Priminsime, kad, tarkime, 2010-ųjų vasaros pabaigoje kambarį trijų žvaigždučių viešbutyje būdavo galima gauti iš vakaro. Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Rimantas Palionis sako, kad poilsiautojų skaičius šiuo metu šiame kurortiniame mieste pasiekė rekordinius 2008 m. rodiklius.

“Per antrąjį 2010 m. pusmetį Druskininkuose apsilankė beveik 123 tūkst. žmonių – tai 58 proc. metinio turistų skaičiaus”, – džiaugiasi R.Palionis ir priduria, kad, šios dienos duomenimis, gegužės pirmoms savaitėms daugelyje Druskininkų viešbučių ir sanatorijų laisvų vietų jau nėra.

Vilnietis Balys Tuminas, prieš dvi savaites atostogavęs Druskininkuose, pasakoja, kad 150 vietų keturių žvaigždučių viešbutyje, kuriame jis buvo apsistojęs, savaitgalį nebuvo nė vieno laisvo kambario. “Procedūrų savo mėgstamoje gydykloje nebuvau iš anksto užsisakęs, tad likau ne tik be viso kūno masažo, bet ir be gydomųjų vonių. Iš dviejų koncertų, vykusių tą savaitgalį populiariame Druskininkų muzikos klube, jau prieš dvi dienas nei į vieną nebuvo likę bilietų”, – įspūdžiais dalijasi vyras. Jam susidarė įspūdis, kad didelis srautas žmonių daugeliui viešbučių ir SPA centrų darbuotojų buvo netikėtas. Net viename moderniausių SPA centrų B.Tuminas nesulaukė paslaugaus aptarnavimo, nes darbuotojai vos spėjo tenkinti visų klientų reikmes. “Viešbučiai ir sanatorijos tikriausiai dar nespėjo prisitaikyti prie poilsiautojų antplūdžio”, – svarsto vilnietis.

Tiesa, jei situacija nesikeis, jei visur formuosis eilės, jei viską reikės rezervuotis prieš tris dienas, jei aptarnaujantis personalas dirbs atbulomis rankomis, Druskininkai gali prarasti nemažą dalį savo patrauklumo, o kartu ir pačių poilsiautojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...