2011 Kovo 18

Transpro priemonų draudimas

Draudikai nuolaidomis šiemet nedžiugins

veidas.lt

Kaip ir kasmet pavasarį, privalomojo transporto priemonių draudimo paslaugas teikiančios bendrovės pasistumdys dėl balandį ar gegužę sutartis atnaujinančių klientų.

Tačiau ankstesniais metais apčiuopiamomis nuolaidomis lepinę draudikai šiemet nelinkę švaistytis, penktadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Gjensidige Baltic” Lietuvos filialo generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas pažymi, kad, palyginti su tuo, kas darėsi prieš 5-6 metus, jau net nebereikia kalbėti apie pavasarinį bumą, šis žodis nebetinka – balandį ir gegužę draudžiasi vis mažiau.

BTA filialo Lietuvoje direktoriaus pavaduotojas Gintaras Markevičius pažymi, kad per pastaruosius beveik 10 metų klientai pasiskirstė gana tolygiai, todėl ir ypatingų skirtumų tam tikrais mėnesiais nebeliko.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas Lietuvoje yra privalomas nuo 2002 metų balandžio, tad nuo to laiko kasmet būtent balandį ir gegužę draudikai susigrumdavo dėl naujus draudimo polisus įsigyjančių klientų, kuriems kaina svarbiausia, tad tuos kelis mėnesius draudikai buvo linkę vilioti nuolaidomis, jas teikti pradėdavo kovą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...