2010 Spalio 07

Apklausa

Dirbančio lietuvio pusryčiai – sumuštinis

veidas.lt

82 proc. dirbančių Lietuvos gyventojų per pusryčius valgo sumuštinius. Tokius duomenis parodė UAB “Fazer kepyklos” atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 3113 respondentų nuo 20 iki 60 metų iš visos Lietuvos.

Apklausa parodė, kad 64 proc. dirbančių lietuvių visada skiria laiko pusryčiams. 22 proc. pusryčius valgo tuomet, kai spėja, o 14 proc. pusryčių nevalgo arba tai daro retai. Vertinant pusryčių racioną, didžioji dauguma (82 proc.) teigė dažniausiai valgantys sumuštinius. Daugiau negu pusė (53 proc.) respondetų prisipažino valgantys paprastus sumuštinius su sviestu, mėsa ir sūriu, 33 proc. renkasi skrudintą duoną su įvairiais pagardais, o 9 proc. sumuštinius kepa specialioje sumuštinių keptuvėje. Lietuviai per pusryčius taip pat mėgsta valgyti jogurtą, varškę bei kitus pieno produktus (10 proc.).

Ketvirtdalis dirbančių lietuvių pusryčius valgo ne namie, bet atėję į biurą. 12 proc. pusryčius pavalgo pakeliui į biurą, o likusi dalis (63 proc.) tai spėja padaryti dar namie. Biure pusryčius valgantys asmenys beveik taip pat dažnai renkasi skrudintą duoną su įvairiais pagardais (41 proc.) kaip ir paprastus sumuštinius (51 proc.), tuo tarpu didesnė dauguma namie valgančiųjų (61 proc.) renkasi įprastus sumuštinius. Be to, pusryčiaujantieji biure dažniau negu valgantys namie renkasi jogurtą, varškę ar kitus pieno produktus (18 proc.).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...