2011 Liepos 07

Diplomatas L. Talat-Kelpša tapo Premjero patarėju užsienio politikai

veidas.lt

 

Naujasis patarėjas ėjo Lietuvos įgaliotojo ministro pareigas Gruzijoje, yra dirbęs Užsienio reikalų ministerijos sekretoriumi, Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjo padėjėju nacionalinio saugumo ir užsienio politikos klausimais, prezidento referentu užsienio politikai. L. Talat-Kelpša yra apdovanotas atminimo ženklu už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos transatlantinius ryšius bei Lietuvos pakvietimo į NATO proga.

 

L. Talat-Kelpša yra baigęs VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute magistro Lyginamosios politikos studijų programą ir magistro studijas Oslo universiteto Politikos mokslų departamente. Naujasis Ministro Pirmininko patarėjas moka anglų, rusų, norvegų, prancūzų kalbas.

 

Premjero komandoje dirba 10 patarėjų.

 

L. Talat-Kelpša užims buvusio Premjero patarėjo Ryčio Martikonio etatą. Nuo šių metų vasario mėnesio, kai buvęs Premjero patarėjas užsienio politikos klausimais Rytis Martikonis išvyko dirbti į Briuselį Europos Komisijos Vertimų generalinį direktoratą generalinio direktoriaus pavaduotoju, patarėjo etatas užsienio politikai buvo nenaudojamas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...