2010 Balandžio 06

Vaikų futbolas

Didžiausias vaikų turnyras

veidas.lt

52 komandos. 174-erios rungtynės. Daugiau kaip tūkstantį futbolininkų. Tokie įspūdingi Vilniaus “Ateities” futbolo mokyklos surengto pirmojo tarptautinio vaikų futbolo turnyro skaičiai. Tai buvo bene didžiausias kada nors Lietuvoje vykęs jaunųjų futbolininkų turnyras.

Dėl legendinio Lietuvos futbolo specialisto Benjamino Zelkevičiaus, kuris nuo pernykščio rudens “Ateities” mokykloje treniruoja septynmečius berniukus, prizo keturiose amžiaus grupėse kovojo devynerių, dešimties, vienuolikos ir dvylikos metų futbolininkai iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos. Varžybos vyko sostinės “Sportimos” manieže. Devynmečių grupėje nugalėjo latvių “Metalurgs” komanda, dešimtmečių – “Ateities” komanda, o tarp vyresnių ekipų futbolininkų nugalėjo ir prizus išsivežė minskiečiai.

“Tai buvo išties įspūdinga futbolo šventė, kuri turbūt daugeliui berniukų išliks atmintyje visam gyvenimui”, – sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Ritas Vaiginas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...