2011 Gegužės 16

Didžiausia kaltė dėl lėktuvo katastrofos – Lenkijos

veidas.lt

REUTERS

Buvęs Lenkijos premjeras Lešekas Mileris (Leszek Miller) pirmadienį interviu Rusijos dienraščiui “Novyje Izvestija” pareiškė, kad “didžioji dalis kaltės dėl Lecho Kačynskio (Lech Kaczynski) lėktuvo katastrofos tenka Lenkijai”.

“Dirbant Lenkijos tyrimo komisijai, iškilo aikštėn tiek trūkumų, aplaidumo ir baustinos netvarkos faktų – pradedant skrydžio organizavimu ir baigiant lakūnų parengimu, kad tai netelpa galvoje”, – sakė politikas iš Kairiųjų demokratų sąjungos.

Anot L. Milerio, “šioje tragedijoje svarbų vaidmenį suvaidino ir nesibaigiantis prezidento L. Kačynskio galynėjimasis su premjeru Donaldu Tusku (Donald Tusk), velionio mėginimai parodyti – kaip vaikų smėlio dėžėje, katras yra svarbesnis”.

Ekspremjeras sutiko su nuomone, kad, artėjant rinkimų kampanijai Lenkijoje, dėl katastrofos prie Smolensko vėl bus kaltinama Rusija. Pasak L. Milerio, isteriją dėl tragedijos kelia tik opozicinė Jaroslavo Kačynskio (Jaroslaw Kaczynski) Teisės ir teisingumo partiją. “Juk J. Kačynskis iš esmės neturi jokių būdų patraukti rinkėjus į savo pusę, išskyrus nuolatinį kalbėjimą apie pernykštę katastrofą”, – pareiškė L. Mileris.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...